Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Mondjuk nagyon nagy felfedezés az Apple-től, hogy amit nem lehet megvenni, mert nem elérhető, azt eladni sem lehet...

    Én szemezgettem a sima 13-as modellel, mert iszonyatosan tetszik a design és a színek! (a kék és piros nagyon jól néz ki, és különben ahogy fentebb írta valaki a Pro szériának nekem taszító az acél kerete, sokkal szebb a matt alumínium, mint a gagyi csillogó, ráadásul tapasztalat alapján semmivel nem strapbíróbb, mint az alumínium, nekem iPhone X esett annó betonra és nem vizsgázott jól az acél, nagyobb volt a sérülés a kereten, mint a kijelzőn! és cserébe még jól meg is nyomja a készülék tömegét...) és bár én is geek felhasználónak számítok, még a 60 Hz-es kijelzőt is megbocsátottam volna nekik, de kb. 1 hónapig nézegettem hogy sehol nem elérhető (iStyle, Apple.hu, Alza, Vodafone), így lemondtam róla. Februárban én már nem fogok 13-at venni, ha szeptemberben jön egy új széria és pont most várható nagyobb design váltás és remélhetőleg a touch ID is valamilyen formában visszakerül (preferálnám a bekapcsológombba integrálást)...
    Tesómnak is esedékes volt a 2 éves hűség lejártával a csere még november közepén és a Telekomban mondták neki, hogy vagy most elviszi a mini-t vagy vár januárig...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák