Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    Szerintem azért az is benne van a csökkenő keresletben, hogy nem annyira vonzóak a készülékek. Engem például a notch továbbra is zavar, 60 Hz kijelző se legyen 900€-ért, 1200€ pedig nem mindenki akar adni egy telefonert. Pláne úgy, hogy lehet, hogy ezek az utolsó ilyen kijelzők, én nem szeretném ezt nézegetni több éven keresztül. A 13 pro modellek csillogó kerete sem mindenkinek jön be, bár nyilván egy tokban nem érdekes. Az, hogy a 13 es 13 Miniből nincs tiszta fekete, nekem például szinten szempont lenne ha azt szeretnék venni, annak ellenére, hogy a fehér jobban tetszik. De azért jó lenne ha tiszta feketeből is lehetne választani (ahogy az Apple watch 7 is azért eleve kiesik, mert enyhén sotetkekes; akkor már számomra pl. szebb a zöld, de továbbra is azt gondolom, hogy azért egy feketének lennie kellene - ráadásul a watch-nál is talán jövőre jön a vércukor mérés, ami nyilván nem lesz hibátlan, de ez is egy dolog, ami miatt sokan kivárhatnak a cserevel).

    Én például abban reménykednek, hogy jövőre hátha eltűnik a notch és a fotók kicsit számomra jobbak lesznek, a jelenlegi pixelem képei valahogy jobban tetszenek.

Új hozzászólás Aktív témák