Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colomb

    csendes tag

    válasz S_x96x_S #30 üzenetére

    Köszi az infót, így már tiszta, gondoltam erre, de az arányokra nem. Mondjuk az már más kérdés, hogy hogyan sikerült ezt a "csontvázat" ekkorára hizlalni, hogy paráznak, hogy rájuk dől :) . Mert ahogy nézem tisztán jogilag valójában semmi közük hozzá, es nekem ez akkor is úgy tűnik, hogy jönnek és kitalálják, hogy na akkor ők most befolyasoni akarnak egy másik országban zajló folyamatot. Sőt feltételeket szabnak, bármi is legyen az...

    Lábjegyzetbe tenném, hogy ha mégis beintenének nekik, es az AMD nem ülne fel a fenyegetésnek.
    Akkor érdekes helyzet állna elő, mert hosszú távon nagyon lábon lőnék saját magukat, és Kina a végén mégiscsak megvenné az AMD procikat feltételek szabása nélküli, mert ha nem akkor helyette bizony több gépet a Lenovo sem tudna eladni Kinai procival nyugaton az fix. Es nem lenne többé az első számú PC gyártó és szépen lassan Huawei lennének... ugyan ugy ahogy a többi kínai PC gyártó is... belpiacos kinai motyó.
    Értem, hogy "még" van Intel de....
    Valószínűleg pont erről szól ez a háború, amit nem lehet nyílt direkt embargóval elintézni, mert már túlságosan összetettek lettek az érdekek, és érdekszvérák.

Új hozzászólás Aktív témák