Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz myckey #24 üzenetére

    90'-es évek második felétől hűtök blokkal. Sima desztvíz kis fagyállóval ami keni a pumpát. Egyszer ment tönkre a pumpám ennyi idő alatt, ami tényleg üzem közben térdelt le. Nem is vettem észre. Megállt a keringés, a CPU elérte a 100 fokot és lelőtte a gépet. Semmi baja nem lett a CPU-nak sem, másnak sem. Normál üzemi védelmi feladat, kvázi funkció, hogy 100 foknál leoffol mindent a CPU és ezt azóta tudják a procik, amióta az eszemet tudom.

    Ez a léghűtő aránytalan. Manapság egyre inkább lopják ki a műgyantát az alaplapok nyáklapjának anyagából. Bazira nem arra való egy több rétegű nyák, hogy tartson egy ilyen téglát. Álló házba én tuti nem tenném.
    Ahhoz képest, hogy nekem felül vannak a szárnyas csavarok és bármikor le tudom kapni a CPU-ról a blokkot úgy, hogy a lap a házban van egy ekkora tégla valami szerelési rémálom lehet. Ez mindenre rálóg és még leszedni sem lehet, csak ha kiszereled a lapot.

    Igazi öntökönszúrás, de legalább jó drága. Az egyetlen ami a víz ellen szól, hogy le kell engedni, ha teljesen szét akarod szedni. Fogjuk rá nyűgös, de ha az emiatt nyűgös akkor ez mi? Ráadásul negyvenezer. Jézusom. Ennyit még egy alaplapért is sokallok.

Új hozzászólás Aktív témák