Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) bolondember

bolondember
(MODERÁTOR)

lenyegeben a C100 utodja, minimalis elorelepessel?! Annemjo..:(
Olyan, mint fejlesztoreszleg nincs Del-Koreaban?!

Ha mamakedvence nem irhat tobb tesztet - akkor nincs veletlenul egy hely a szamomra?! :D

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Polacheck válasza bolondember (#1) üzenetére

Polacheck
(HÁZIGAZDA)

Nyugi, már írom a következőt, és akkora újdonságról, amekkora a mobilaréna történelmében még nem volt. De erről csitt... :)

less qq more pewpew!

(#3) AS válasza Polacheck (#2) üzenetére

AS
(PH! félisten)

Sharp 903?:)

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#4) bolondember válasza Polacheck (#2) üzenetére

bolondember
(MODERÁTOR)

affene.... :DDD

de ha esetleg szükseg lenne egy önfelaldozo tesztelore (Bog nem valaszolt mar vag 4 honapja), szoljatok! :D

(#5) Polacheck válasza bolondember (#4) üzenetére

Polacheck
(HÁZIGAZDA)

Mindenképpen szólunk. Jelenleg bírjuk.

less qq more pewpew!

(#6) blueMerle

blueMerle
(PH! kedvence)

Szerintem ezt a telefont nem kellett volna így ''leírni''. Jó, perszehogy buta szegényke, nomeg a célkozonség se nagyon egyértelmu, de mondjuk ha igazán jó árban lesz majd, akkor 2. telefonnak, vagy elsö telefonnak mindenképp megteszi. Engem az R320-as Ericssonra emlékeztet külsöre, habár az valaha csúcsmodell volt :DD

Mindenestre nekem tetszik, de megmaradok a megszokott Nokia párosomnál (9500-6230i) amely eddig igen jó szolgálatot tesz -kivéve az állandóan beragadó navigomb a 9500-án :(

Huawei P20 Lite

(#7) bolondember válasza Polacheck (#5) üzenetére

bolondember
(MODERÁTOR)

affranc :DD
koszi! :D (na, szoltatok mar?! :D)

(#8) Athos07

Athos07
(senior tag)

A 7 sornyi ''szervezőfunkció'' rész mindent elárul. :D Máskülönben bennem, mint minimálteló, most a Sharp gx17 él, és ami az alatt van az valahogy nem játszik nálam (a Nokiák és SE-ok sem), úgyhogy nem tudom, mi értelme van az ilyen ''nagyon alsókategóriás'' telefonoknak. (Egyetlen gond, hogy a Sharp csak Vodás, így a nemVodások ilyenekre kell, hogy ''fanyalodjanak'').

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#9) k.

k.
(őstag)

szerintem jó kis teló ez:D(árához képest persze)az ew meg az mm ezt tuti hogy fogja reklámozni szóval lesz rá kereslet meg hát a rádió most a t-mobile is rádiós mobilokat reklámoz így lehet hogy ezt is fogja

[Szerkesztve]

(#10) blueMerle válasza Athos07 (#8) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

Szerintem maradjunk abban hogy a Sharp egyáltalán nem csak Vodás, inkább nézz utána a dolgoknak picit :)

Huawei P20 Lite

(#11) Viktor0610 válasza blueMerle (#10) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Nem tudom, h. Szlovákiában hogy van, de nálunk Mo.-n általában csak vodás Sharpokat látni...
A zúggéesemek által behozott egyéb telcsikről ne beszéljünk...

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#12) Athos07 válasza blueMerle (#10) üzenetére

Athos07
(senior tag)

Mivel én a Sharp GX-17-hez hasonlítottam jelen Samsungot, ezért gondoltam egyértelmű, ha azzal, hogy ''a Sharp'' erre a modellre utalok. Namármost a Sharp GX szériája igenis csak a Vodafone-nál kapható, mivel direkt nekik fejlesztik a sorozatot. Mellesleg abban igazad van, hogy a sharpnak van TM-szériája, a T-Mobile-nak, és van pár FOMA telója is a japánoknak, de önálló készüléke nemigen van, és a magyarországi T-vel sincs kapcsolatban, így Magyarországon a Sharp gyakorlatilag Vodás.

Üdv

Athos07

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#13) Jégkokó

Jégkokó
(PH! kedvence)

Egyébbként a sharp ot tényleg szinte kivétel nélkül csak a vodafon árúl, ugyan ugy mint ahogy a legtöbb alcatelt is ők hozzák forgalomba

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) nap válasza Athos07 (#8) üzenetére

nap
(PH! addikt)

''...nem tudom, mi értelme van az ilyen ''nagyon alsókategóriás'' telefonoknak.''

Talan hihetetlen, de van aki csak telefonalni szeretne egy telefonnal, felteve, ha nem megy el a terero es nem merul le ido elott.
Nem mindenki mobilon eli az eletet.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#15) bwoay válasza nap (#14) üzenetére

bwoay
(PH! nagyúr)

Az lehet, de hadd várjam már el a világ ''legalsókategóriásabb'' telefonjától is
a jó hangminőséget... Ha azt tudja, akkor elismerem, hogy van létjogosultsága.
Mint ahogy azt sem értem, mire jó legyártani egy viszonylag okos készüléket
kritikán aluli hanggal (ld VS3).

én a következő részt találtam furának:
''A telefonkönyvtől sem ájultunk el. Lehet, hogy ez betudható annak is, hogy amikor az első új kontaktot írtam bele, azt hittem hülyének néz a készülék, ugyanis miután rábökünk az új kapcsolatra, kapunk négy képecskét: egy telefonocskát, egy lakótelepecskét, egy házacskát, és egy levelecskét kukaccal. Ebből választhatjuk ki, hogy milyen adatot szeretnénk megadni...''

nem értem, mk-nak miért okozott ez meglepetést,
a Samsung x480-nál is így működik az új kontakt felvétele,
és szerintem még jópár egyszerűbb készüléknél oldották meg ugyanígy.

[ bárcsak ne nekem fájna más emberek ostobasága ]

(#16) blueMerle válasza Athos07 (#12) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

1. Te sehol nem írtad hogy a GX szériáról beszélsz
2. Te azt írtad hogy a SHARP CSAK a Vodánál kapható, idézek:
''Egyetlen gond, hogy a Sharp csak Vodás''

Sajnálom, nem vagyok gondolatolvasó, hogy kitaláljam hogy te a GX szériára gondoltál :DD Másrészt valóban nem is írtad.

Remélem nincs harag, csupán azért írtam az elözö hsz. -t hogy a ''tudatlan'' egyszeri userek tisztába legyenek a dolgokkal. Ezek szerint te tisztába vagy, csak ezt eddig én nem tudtam de, mostmár tudom. :DDD

Huawei P20 Lite

(#17) blueMerle válasza Viktor0610 (#11) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

lásd, Athos07 által említett SHARP TM széria, melyet a T-Mobile forgalmaz...attól még, hogy te nem hallottál róla, létezik.:)

Huawei P20 Lite

(#18) Viktor0610 válasza blueMerle (#17) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

1. A TM széria Mo.-n kimerült egy típusban (TM100) -egyébként ismerem a TM100-ast, nem nagydurranás.
2. Odaírtam, h. ''általában'', ez (nálam) azt jelenti, h. zömében a Voda árul Sharpot...
UtolsOFF.

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.