Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GodHeart

    senior tag

    Igaz kicsit megkésve, de próbálok válaszolni a feltett kérdésekre, bizonytalanságokra. Még mielőtt megtenném, szeretném megköszönni a bíztatásokat, gratulációkat és remélem lesz még lehetőségem több cikk írására is. :)

    Zsoci:
    - a telefon anyaga gondolj bele, ha nem ilyen lenne a készülék még ennél is drágábban lenne kapható. Pedig amennyiért most adják se olcsó. Amit meg lehetett végülis kihoztak a ''műanyagból'' a forma rajta meg ízlés kérdése
    - ha monokróm kijelzőt tettek volna bele, hidd el sokkal többen kritizálták volna a NOKIA-t mind most. Az már másdolog, hogy mi látható jobban és mi nem.
    - én úgyvagyok a fényképezővel, hogy még ha ilyen minőségű is, de ha nem is jó, legalább poén, hogy van. Persze már kicsit elkalandozva szerintem minőségben VGA vs. 1.3MPx van különbség, de még a 9500 vs. 6230 között is hatalmas különbséget éreztem a 6230 javára...
    - nos az egy dolog, hogy series 80 a kezelőfelület, de nem mindegy, hogy milyen verziójú Symbian futtatja azt. Most kapásból nem tudom, hogy ezen és a régi kommunikátoron mi van, de más az biztos.

Új hozzászólás Aktív témák