Hirdetés

2018. december 15., szombat

Gyorskeresés

(#1) foszer

foszer
(újonc)

koszos a körme, gusztustalan!:Y

(#2) Viktor0610 válasza foszer (#1) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Köszönjük foszernek a telefonnal kapcsolatos, építő jellegű hozzászólást... Gondolom, a többi beírásod is hasonló szintű... :))
A teszt jó, ami a telcsiről már nem annyira mondható el, max. a készenléte miatt lehet jó vétel.

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#3) pauly

pauly
(kvázi-tag)

Nagyon jó lett ez az LG.Részemről kissé nőies ezzel a bordóval,úgyhogy remélem lehet majd más színben is kapni.Az előlap cserének a billentyűzet miatt nincs sok esélye.Egyébként csak nekem van olyan érzésem,hogy enyhén Samsungos beütése van?Miért olyan sok az a 3 és fél óra a töltésnél?

[Szerkesztve]

<--L |--| Return |--| Run :)

(#4) AS

AS
(PH! félisten)

Sagem Myc5-2 100000* jobban megéri!!!:):)

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#5) foszer válasza Viktor0610 (#2) üzenetére

foszer
(újonc)

mivel nem csak a telefon van a képen, hanm egy koszoskörmű kéz is, abszolút építő jellegű a kritikám. legközelebb mossák meg a modellt!

(#6) Viktor0610 válasza foszer (#5) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Azért nem építő jellegű -és nem témába vágó, tehát szürke színnel jelölendő lett volna- hozzászólásod, mert ez a fórum a telcsiről, és nem az azt tartó kézről szól... Mellesleg kiváncsi volnák én rá, benned hány kifogásolni valót találnánk... :) Márha érdekelne valakit is... :DD Az lehet, h. a körmöd patyolattiszta, de ki tudja, lehet, h. csak az, a többit meg sem találnánk... ;] De ha nem ebbe, másba BIZTOSAN bele LEHETNE kötni!!!
Szóval, ha gondolod, esetleg a telcsiről s forumozhatnánk, nem? :))
A teszt szerintem teljesen rendben van, minden nap ellátogatok a mobilarena.hu-ra, mert szeretem a telefonteszteket olvasgatni. Nagyjából tárgyilagosak, korrekt infókat adnak, stb... EZ a lényeg, SEMMI más!!!! :R
Offtopic vége...

[Szerkesztve]

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#7) Bog válasza foszer (#1) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Retusáltam, csak itt, csak most, csak neked. Egyéb hasonló jellegű és fontosságú hiba esetleg?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) foszer

foszer
(újonc)

nem szeretnék ezzel én sem tovább foglalkozni, de rögtön az első képen megláttam a gyászkeretet a köröm alatt és elment a cikktől és a telefontól is a kedvem...

bocs, hogy feketével írtam, nem tűnt fel ez az opció

(#9) AS válasza foszer (#8) üzenetére

AS
(PH! félisten)

És biztos a tesztnek ez a lényege....:DD

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#10) Viktor0610 válasza foszer (#8) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Kedves foszer!
Ha neked egy ilyen apróság miatt megy el a kedved a cikktől, meg a telefontól, gratulálok.
Mellesleg, míg nem említetted, fel sem tünt a dolog...
Mégegyszer és utoljára, grat a témába vágó és építő jellegű kritikához!!! :))
Jut eszembe!!! Most nézem csak, nekem is van egy kosszem a jobb gyűrűs ujj körmöm alatt... :(( Akkor most nem leszünk barátok... :Y
Láthatnánk/olvashatnánk esetleg tőled egy a _telefonnal kapcsolatos_ hozzászólást is, vagy csak az esztétikára utazol?

[Szerkesztve]

(#11) handballfan

handballfan
(újonc)

Sziasztok!

Kb fél éve van ilyen telefonom, és maximálisan meg vagyok vele elégedve! Csak annyi kérdésem lenne, hogy nem tudja-e valaki, hogy hol lehet adatkábelt venni a telefonhoz, mert pár adatot meg képet lementenék a számítógépre, hogy ezzel is csökkentsem a telefonon lévő adatokat!

Előre is köszi!

(#12) Viktor0610 válasza handballfan (#11) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

[link] és [link]

(#13) handballfan válasza Viktor0610 (#12) üzenetére

handballfan
(újonc)

Viktor0610 köszönöm a segítséget! :D

(#14) krakkai

krakkai
(lelkes újonc)

anyámnak ilyen van csak 3 * kellet viszavinni a szervízbe :P

(#15) ragazzo válasza krakkai (#14) üzenetére

ragazzo
(őstag)

Ez releváns információ volt.Sajnáljuk anyukádat...

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.