Hirdetés

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz KG. #4 üzenetére

    ennél azért bonyolultabb a dolog. a wifi úgy általánosságban nem tiltott. laptopban péládul simán lehet wifi (én is ott vettem, van benne). itt arról van szó, hogy a jogszabály szerint a wifi telefonokban, és pda-kban nem engedélyezett. tehát nem tiltva van, hanem nincs benne a jogszabályban, hogy engedélyezve lenne. amiből az következik, hogy általában a hálózati bevizsgálás alkalmával elutasíják az olyan telefonokat, amikben van (ahogy Amerikában az FCC vizsgál be minden telefont péládul, úgy Kínában is va egy szervezet, akinek ez a dolga). de még ez sem egyértlemű, mert lehet több olyan telefont kapni Kínában, amikben legálisan van wifi. ezek egy részét nem tudom hogyan oldották meg, de például a jelenleg forgalmazott Meizu M8 SE telefonokban is van wifi. ez utóbbi azért lehetséges, mert igazából wapi van benne, ez pedig a kínai szabvány a 801.11-es vezetéknélküli átvitelre, és kompatibilis a wifi-vel. gondolom az Apple nem volt hajlandó ilyen átalakítást eszközölni a telefonján, így kénytelenek voltak kiütni benne a wifit.

Új hozzászólás Aktív témák