Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz kelly416 #35 üzenetére

    Csak közelítő árakat tudok mondani: ha a repülőjegyet időben megveszi az ember, akkor 200 ezer alatt megússza oda-vissza. A mi szállásunk hazai szemmel nézve egészen olcsó, talán 10 ezer forint körül van egy éjszaka, ami két főre szerintem kellemes. Autót egy hétre körülbelül 60 ezerből lehet bérelni, amiben benne van a biztosítás is, az az összegnek kb. a fele; a benzin fele annyiba kerül, mint itthon. A kajálással kapcsolatos árakkal bizonytalan vagyok, de ez nekünk ugye csak félig szempont, mert elég sok sajtóeseményen leszünk, amiken az étel biztosított. :)

    Én azt tippelném, hogy ha magánszemélyként megy az ember és két-három hetet kint akar lenni úgy, hogy rengeteg dolgot megnéz és kvázi bejárja Amerikát, akkor 1 millió forint körüli összeget kell összeszednie erre. De mindezt úgy mondom, hogy nincs sokkal több tapasztalatom, mint itt bárkinek. :)

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák