Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz Somatom #12 üzenetére

    Megveszed a "moduláris" TV-t a nem moduláris helyett, aztán meg pár évente upgradeled. Vaaagy... nincs moduláris TV, és a moduláris TV+kit helyett veszel két nem moduláris TV-t. Vajon melyik jobb a gyártónak? Hiába választod A gyártó TV-je helyett B gyártó moduláris megoldását, ha összességében A és B eladásai, és haszna is csökken ez által. Rá kell tudni venni az embereket, hogy új TV-t vegyenek, mert a legtöbb embernek nem kritikus az, hogy éppenséggel mennyi a natív kontraszt meg a lag, vagy éppenséggel hány bites és hány hertzes a panel. Viszont ha nem megy a Skype meg a YouTube, azért azt észreveszik...

    #15: Én a TV-imet rákötött számítógéppel (ha úgy tetszik, HTPC jellegű asztali gép) okosítom. Ott nem kell attól tartani, hogy nem mennek majd a programok.

    Nem a dedikált/moduláris okosító ellen vagyok, csak lássuk be, a gyártóknak egyáltalán nem érdeke, ezért "gyári" nem lesz. Külső okosítót meg már nagyon régóta lehet venni mindenfélét. Én a PC-re esküszöm. Nem a legkisebb, nem a leghalkabb, és nem is a legolcsóbb, viszont nincs vele semmi gond.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák