Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Dr. Akula #14 üzenetére

    Fémből vannak a gombok, vagy hogy jött ez ide?

    A váza fém a gépnek, láthatóan nem találkoztál HP-val mostanában. Szeretnél beszélgetni a forrasztott ramokról? Esetleg a szerelhetetlenségről. Ja mert a Dell, meg a Lenovo ilyen. Eddig akkor kb 5 dologban nem jobb a HP-nál a többi.

    Használhatatlanságban? Abban tényleg. Csak nem ebben a számban kell versenyezni. Tehát a Dellnél szar a 1.5 sornyi kurzor, de a HP-nál kiváló az 1 sorba nyomorgatott? :D Aha, értem... ja nem.

    Mondjuk nem, amit nem ismersz arról nehéz is beszélni, ezt megértem.

    A szénszálas műanyag már az IBM Thinkpadeken is ott figyelt, szerintem rajtad kívül még senki nem fikázta.

    Aki nem látott mást csak IBM-et, meg Latitude 5000-et annak nem, aki látott manapság HP-t annak igen ennyi.

    De te is csak azért mert nem HP, és neked a HP-n kívül nincs élet. Majd sok szerencsét az alumíniumház kalapálásához, mert ott minden sérülés maradandó, nincs elnyelés!

    A kettőnk között az a különbség, hogy én ismerem a notebookokat, és nem csak az 5 évvel ezelőttieket, hanem a maiakat is, az ugye nem az én hibám? Az pedig, hogy a HP gyártja most a legjobb Business gépeket, ugye az meg nem érzelmi kérdés, hanem abban több van mint a szerinted senki nem fikázott valamit, ami amúgy úgy hajlik, mint egy konzumer gép,olyan minőségérzete van, mint egy 150 000 Ft-os gépnek, sajnos egy kettő olyan is...

    A Vostro csak szeretne üzleti lenni, olyan mint a Lenovonál az Ideapad és társai.

    Akkor kezdj el megbarátkozni vele, mert az Új Latitude-ok ugyanolyan kiváló minőségűek, de a Lenovo-k is. Ugye előbb jegyezted meg, hogy a "Carbon" jó.

    Hát jó jó, csak a magnézium ötvözet jobb. Röviden ennyi...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák