Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    Én viszont - annak ellenére, hogy nem lehetne prűdnek nevezni - úgy gondolom, hogy kár (sőt, szégyen) volt beengedni ezeket az izéket a CES-re, meg igazából akárhova máshova is. Ennyi erővel jöhetnek majd a fegyverek is, sokukban több tech van, mint egy gamer laptopban. És ahogy a fegyvereket is lehet propagálni azzal a dumával, hogy terrorizmus, meg önvédelem, meg én házam én váram, a szexipart meg az ilyen "segíthet bármilyen akadályoztatottsággal élő vagy idős pároknak a harmonikus intim kapcsolat fenntartásában vagy egyáltalán megélésében" lózungokkal, összességében nagyságrendekkel több bajt okoznak, mint amennyi bajt megelőznek. Felkészül: Gyógyszeripar (high tech gyógyszeradagolók, diagnosztikai eszközök, stb.)

    Ez az egész (szokás szerint) csak arról szól, hogy magukat tovább marketingelve a csilliárdos bevételeiket még tovább növeljék. Basznak ezek az akadályoztatottsággal élő párokra..

    [ Szerkesztve ]

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

Új hozzászólás Aktív témák