Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyssadam

    újonc

    válasz b2fodist #407 üzenetére

    Túlmisztifikáljátok az egészet, én csak laikusként mondom ezt most mert nem vágom teljesen de elvileg most az AMD egy teljesen új nm-en hozott ki egy kártyát ,ergó "next-gen" cucc,új technologia de még is a teljesitménye "csak" egy évek óta kint lévő nem is TI hanem "sima" RTX2080asé. Ügyesek meg minden,hogy ekkora nmen dolgoznak de évekkel vannak mégis lemaradva. RTX-eken ott a ray-tracing(oké még alig van használva meg multiba túl sokat elvesz fps-ből de szerintem single játékokra már a BF1 alatt pl hoz olyan plusz látványélményt amiért én SINGLEplayerbe beérem a 60fps+ray tracing 1440pbe de tény,hogy pl a FORZA-ba tudtommal nincs RT még is nagyon szép tükröződések vannak míg BF1be tuti direkt gagyibb butitobb reflectionoket tettek,hogy nézd de durva a ray tracing) meg DLSS ami szerintem egy nagyon jó technologia de úgyszint implementáció még kevés játékba van. GPUba ezért én most egy RTX2060on fogok gondolkozni mert singlebe elég lesz 1440p ray tracere is akár 40-60fps nekem single alatt tökéletes,multiba meg úgy se a látvány számít. Procim viszont tuti ryzen5-7 lesz mert streamelni szeretnék hobbi szinten és ahogy látom nincs gond ryzen+nvidia kombóval.

    Tényleg csak arra jó ez a kártya ,hogy legyen "alternatíva" a piacon high endre de mint fejlesztés,hardver egy csalódás.

Új hozzászólás Aktív témák