Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz t72killer #257 üzenetére

    ? Hogy jön ide a bányászat? Amúgy nem vagyok, bányamunkás. :)

    Maxolj ki egy Titanfall 2-t és meglátod hogy tűnik tova a 8GB, és nem kell a 4K, 4K-n lehet a 16-ot is megenné. Igaz az a játék legalább szép. Amúgy meg VSR-rel az összes mai játékkal felzabáltatom a 8GB-ot. AC Odyssey, Origins 5GB+ vegyes beállításokkal, FarCry 5, 5K-n kimaxolva 16GB-ot kér, csak úgy próbaképp megnéztem, amúgy diavetítés volt 580-al. For Honor, csodás memóriafaló 7+, Far Cry Primal 6GB körül HD textúrával, R6 Siege az 7 fölött fal, szintén HD textúrával, Hitman 2 6.7 maximummal, fogalmam sincs, hogy miért, mert amúgy nem néz ki valami, hű de az a játék. Az Absolution harmadával beérte és szebb is volt. DiRT 4 6 GB körül, ami elég fura, mert a korábbi CM játékok 2 felett nem nagyon ettek. Amúgy te hogy játszol? Low textúrákkal? Merthogy ahol van ott én HD textúra + 16xAF + ha elbírja VSR. Lehet más a látványigényünk! :D

    Lehet a memóriafoglalás kiírása pontatlan, de talán annyira azért nem. Esetenként lásd Hitman sz@r munkát végeznek a fejlesztők, teljesen indokolatlan. A Crysis első része mit kért? 1GB? nem is nagyon volt akkoriban több és gyönyörű volt.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák