Hirdetés

2018. szeptember 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! félisten)

Ez lenne az új design language? Ciki.

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#2) Deck

Deck
(PH! nagyúr)

Ehj, hogy nem képesek megszabadulni a káváktól.. Se nem 18:9, se nem amoled..

PS4 Pro & LG 27UD69 // PSN ID: deck91_x

(#3) MikeWazowski válasza Deck (#2) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Csak a csúcskategóriás telefonok kávamentesek a többi gyártónál. Ezek nem top telefonok... nekem tetszik a design, mindhárom korrekt ajánlat lehet szolgáltatóknál.

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#4) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

Xperia XA2 Ultra nagyon tetszik, csak áruk már nem.
Kicsivel csökkenhetet volna a alsó-felső káva, de még így is nagyon szép.készülék.

Xiaomi MI A1 v8.1 Piros…végre nem néznek temetkezési vállalkozónak!

(#5) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Az L2 de hulladék hardvert kapott :(

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#6) CharlieDrop válasza darvinya (#4) üzenetére

CharlieDrop
(PH! addikt)

van áruk már?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7) darvinya válasza CharlieDrop (#6) üzenetére

darvinya
(Jómunkásember)

Még nincs, de borítékolható, hogy 100+ lesz.

Xiaomi MI A1 v8.1 Piros…végre nem néznek temetkezési vállalkozónak!

(#8) batai15

batai15
(PH! félisten)

Jó rondák.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#9) Mr Lengyel

Mr Lengyel
(újonc)

Ujjlenyomat olvasó hátul :( nem tudom nekem a bekapcsoló gombba épített annyira kényelmes :) Grátisz ha asztalon van nem kell felvenned a kezedbe a feloldásért :))

(#10) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Eddig nem vagyok lenyűgözve. Formaváltás sem jött még.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 -> t.me/crossnordic Weboldal fejlesztőt keresek! ursa.major@tutanota.com

(#11) roli543

roli543
(senior tag)

Nekem nagyon tetszenek. Az akkuért piros pont!!!!
Ezek a gyártó középkategoriás telefonjai, szóval nem itt kell a forradalmat várni azt gondolom.
Chipset, ram, akku rendben. Csak az árazással ne száljanak el nagyon, és akkor ajánlható termékek lesznek!

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#12) MikeWazowski válasza darvinya (#7) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Lehet megköveztek, de sztem max az ultra lesz több 100-nál.

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#13) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Bottal nem piszkálnám...

(#14) LilProphet90

LilProphet90
(senior tag)

Ez a 6735 komoly? A 6737 sem lett volna egy erőbajnok, de legalább nem egy 3 éves konstrukció.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#15) gPéter

gPéter
(kvázi-tag)

Remélem a csúcs-Sonyn nem hátul lesz a ujjlenyomat olvasó,ezeknél még elmegy.

(#16) Májkülnájt

Májkülnájt
(tag)

Köszönjük el szépen a sonytól, voltak szép idők is de ez az utóbbi 3 csak egy vicc. Lemaradtak, kihullanak... Kávák is maradtak a kameraszenzor mérete is f2.0 még a szoftveren is rontanak esetleg? Semmi plusz nincs már benne... Szomorú vagyok.

(#17) #64189184

(törölt tag)

Ez még továbbra sem az a Sony amit sokan várnak...

(#18) vodrosjozsi

vodrosjozsi
(senior tag)

XA2 jöhetne házhoz. Szép darab.

Samsung Galaxy S9+/Samsung Gear S3/Samsung Galaxy S7

(#19) fototrend666 válasza MikeWazowski (#3) üzenetére

fototrend666
(lelkes újonc)

LG q6...

(#20) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Csak követendő példaként itt a Doogee V féláron kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasóval.

Doogee V

[ Szerkesztve ]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#21) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

A 630 jó lépés volt. Kár a kameráért. Lehetne 2 alatt a rekeszérték. Világos, hogy ezek nem felső kategóriás készülékek, de ha itt odatették volna magukat, az nagyot lendíthetett volna a szekerükön.

(#22) Viktor0610 válasza pusszycat (#20) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Azért a minőségével kapcsolatban vannak fenntartásaim... :D ;]

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#23) Barthezz2 válasza pusszycat (#20) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Se a Samsung, se az Apple nem tudta megoldani, a Doogee meg igen? :F

Everybody lies.

(#24) nordo

nordo
(tag)

Nem értem miért kellett a hátlapra rakni az ujjlenyomat olvasót pont ez volt az egyik legjobb megoldás, hogy oldalt volt a bekapcsoló gombban.
Azt pedig végképp nem értem, hogy előre jutott optikai stabilizátor akkor hátra miért nem.

[ Szerkesztve ]

(#25) Térerő

Térerő
(újonc)

A forma egy dolog, vagy bejön vagy nem. Sony xa - t használok. A térerő az ami nagyon karcsú. Érthetetlen miért nem tesznek bele legalább 2 cm-rel hosszabb antennát. Vagy miért nincs a fém kereten antenna kivezetés.

(#26) #64189184 válasza nordo (#24) üzenetére

(törölt tag)

+1, érthetetlen...

(#27) tibcsi0407 válasza pusszycat (#20) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Ha leírom, hogy tudok repülni és lebegek egy képen, akkor elhiszed majd? :U

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#28) MikeWazowski válasza Barthezz2 (#23) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Dehogynem. Már tavaly is tudták volna, sztem. A pénz az ami miatt nem tették bele eddig.

[ Szerkesztve ]

(#29) eclipse006

eclipse006
(őstag)

Szerintem szépek lettek az új XA készülékek és a kávák mérete is rendben van.
Ezek nem csúcskategóriás telefonok, így a kávamentesség sem róható fel hiánynak.

Egy kis videó bemutató az XA2-ről, akit érdekel.

http://www.facebook.com/SzaboSandorPhotography

(#30) -=RelakS=-

-=RelakS=-
(PH! addikt)

hátlapi ujjlenyomat olvasó :(

Az Xperia X-en nagyon élvezem, hogy megnyomom a gombot, és kiold ... már amikor képes leolvasni az ujjlenyomatomat :DDD Időnként kicsit megzakkan.

A felhasználói felület olyan, mint egy vicc. Ha el kell magyarázni, akkor rossz!

(#31) pusszycat válasza tibcsi0407 (#27) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Tavaly mikor kijöttek a képek a keskeny kávás Doogee-rol ugyanez volt. Én már semmin se csodálkozok. Amúgy azt lehetett tudni,h kínai telefon lesz az első kijelzős ujjlenyomatos (nincs ennek egy rövidítése?) még ha nem is a doogee.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#32) chapo válasza nordo (#24) üzenetére

chapo
(tag)

Hát azért, hogy a sok majom jobb minőségben tudja magát fotózgatni. Mert odáig jutottunk a facebookos evolúcióban...

(#33) tibcsi0407 válasza pusszycat (#31) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

A Doogee egy garázscég, az életben nem tudnának ekkora innovációt felmutatni.
A Vivo lesz az a kínai cég, aki be fogja mutatni hamarosan, de erről már rengeteg hír volt, sőt demóztak már prototípust is.

(#34) roli543 válasza nordo (#24) üzenetére

roli543
(senior tag)

https://www.phonearena.com/news/Yep-Sony-phones-finally-have-fingerprint-scanners-in-the-US_id101392

Ezt olvasd el. Valószínüleg, mert az USAban tiltva volt szabadalom miatt az oldalsó ujjlenyomatolvasó.

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#35) pusszycat válasza tibcsi0407 (#33) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Igen csak nem ugrott be,na akkor tőlük lopták el...

(#36) Bossyy

Bossyy
(tag)

Ha jól látom, a két komolyabb variánson megmaradt a dedikált kameragomb. Nagy respect! Na, számomra talán ez lehetne a telefon selling point-ja, de sajnos az AMOLED és az OIS mellőzése (elől van, hátul nincs....ezmiez?) miatt továbbra sem lesz Sonym, pedig anno nagyon szerettem az SP-met.

(#37) tibcsi0407 válasza pusszycat (#35) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Tőlük nemigen loptak el semmit. Ebben a Doogee-ban vagy nincs, vagy annyira kezdetleges, hogy hol működik majd, hol nem.

(#38) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

"Android 7.1.1 Nougatra épülő rendszerrel startol" <- kéretik javítani. Oreo-val jelentek meg. ([link])
Ami még jó hír, hogy végre az USA-ba is ujjlenyomatolvasóval érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#39) joey04

joey04
(Jómunkásember)

hát megint nem alkotott nagyot a sony...

Bazinga!

(#40) MikeWazowski válasza joey04 (#39) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Majd az XZ1 Premium... :B

(#41) junior11

junior11
(PH! addikt)

Szépek lettek, végre nagyobb akksi, mint a tavalyi modellek. Viszont a hátra helyezett ujjlenyomat olvasót nem értem.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#42) Tomi_Ohl válasza Mr Lengyel (#9) üzenetére

Tomi_Ohl
(PH! kedvence)

Ennyi. Szvsz a legkevésbé praktikus hátul.

Xiaomi Mi5S - MIUI 10 Global beta & Xiaomi Mi3W - CM12.1 Xperia Edition

(#43) K0vasz

K0vasz
(tag)

még képeken nem is néznek ki olyan rosszul ezek a sonyk, de volt a kezemben valamelyik tavalyi modell, és ezzel a tégla formával meg a nagy kávákkal az 5,5"-os méret kurvanagy meg kurvakényelmetlen, nem is tudom, a hátsó ujjlenyomatérzékelőt szerintem el se érném csak úgy

(#44) CharlieDrop válasza joey04 (#39) üzenetére

CharlieDrop
(PH! addikt)

azért a 16 mpx-es előlapi kamera nem rossz

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#45) szentkuti11 válasza MikeWazowski (#38) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Ahogy az alcím és a szövegkörnyezet is egyértelműsíti, az L2 jön Nougattal. Igen, a bekapcsológombos megoldás jogi problémák miatt nem mehetett az USA államaiban.

(#46) Sebhelyes válasza Bossyy (#36) üzenetére

Sebhelyes
(senior tag)

"nagyon szerettem az SP-met."

Mazochista vagy? :D

(#47) pusszycat válasza tibcsi0407 (#33) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Itt megnézheted,hogy/hol készül a Doogee Product line of doogee

(#48) benczeb

benczeb
(fanatikus tag)

Az XA2-knek ugye nem üveg a hátlapja??

(#49) tibcsi0407 válasza pusszycat (#47) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Nem kell bemutatni nekem a zs-kategóriás kínai gyártást. ;) Ez a garázs-színvonal, amiről írtam is.
Most mit szeretnél bizonyítani nekem? Hogy a Doogee igen is képes olyan innovációra, amire tavaly még az Apple sem volt?

[ Szerkesztve ]

(#50) LyonnaisFan1

LyonnaisFan1
(senior tag)

Az L2 ala miert nem tudtak mar egy eletkepesebb Helio P25 vagy annal erosebb procit rakni? :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.