Hirdetés

2017. november 17., péntek

Gyorskeresés

(#1) Ispy

Ispy
(PH! addikt)

Egy olyan kardos kell nekem, az olyan gémer ;]

"Semmi sem tesz boldogabbá, mint az, ha az egész napom a számítógépem egy olyan feladat automatikus elvégzésének programozásával tölthetem, amit amúgy kézzel 10 másodperc alatt megcsinálhatnék."

(#2) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

301 az tetszik.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive. - Keresek Alphacool 360/30-as radiátort.

(#3) stimre válasza Ispy (#1) üzenetére

stimre
(kvázi-tag)

A kardos az nagyon gáz, belül még okés de az a ház ... szerintem poénból rakták ki, vagy nemtudom. szürke doboz oldalán egy kard... igazi gamer, mert 2017ben annyi kell hogy edzett üveg meg led legyen benne és már gamer... ;]

(#4) Ispy válasza stimre (#3) üzenetére

Ispy
(PH! addikt)

Egész pontosan piros led, edzett üveg és egy kard :DDD

"Semmi sem tesz boldogabbá, mint az, ha az egész napom a számítógépem egy olyan feladat automatikus elvégzésének programozásával tölthetem, amit amúgy kézzel 10 másodperc alatt megcsinálhatnék."

(#5) arn

arn
(PH! nagyúr)

2000 korul az inwin korat megelozo designt csinalt, baromi jo minosegben. Ezek kozul viszont nem valasztanek. :)

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc): http://hardverapro.hu/apro/keresek_egy_csomo_fele_cuccot

(#6) jones965

jones965
(Modder)

Vártam volna a nagy közös EK & INWIN koprodukció gyümölcsét, de sajnos a mellékelt fotókon ez nem jön át. Itt nem a tudósítót hibáztatom, hanem a kiállítót hogy ha már ennyire hangoztatják a fuzionálást, akkor nem tükröződő üvegfelület mögé bújtatva mutatom be. :(((

Privát üzenetben szakmai kérdésekkel nem foglalkozom.

(#7) Jim Tonic válasza jones965 (#6) üzenetére

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Pontosan ezt akartam írni. Vagy nincs kész a cucc, ezért takarják, vagy nem gondolták át ezt a bemutatást.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive. - Keresek Alphacool 360/30-as radiátort.

(#8) Akula

Akula
(senior tag)

Lehet, hogy kiöregedtem? Egyáltalán nem fogott meg ez a stílus.

"Akula Sub ready for the deep" (Red Alert 3 russian submarine welcome)

(#9) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Tükör egy aranyozott, automatával hegesztett cső-keretben, amit fröccsöntött műanyag végdugókkal tettek teljessé! :DD

Nekem már itt az elsőnél túl erős volt az impresszió, nekem ez sok(k).

[ Szerkesztve ]

Pacalos-Rizsa szemetesben.

(#10) Thorus

Thorus
(fanatikus tag)

Az a CF06A egészen jó. Semmi extra diszkófény vagy gamer fényáradat. Nem feltűnő, de mégis észre lehet venni.

In Win nagyon elment az üveges gépházak felé, lehet 2017-ben az üveg lesz az új divat.

[ Szerkesztve ]

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#11) mokus1 válasza Duracellm... (#9) üzenetére

mokus1
(PH! addikt)

Igen az a D-Frame szerintem baromi ízléstelen, de van egy két házuk amire szintén elmondható itt is árultak egyet, hányinger.

A letisztult üvegházak viszont szerintem baromi elegánsak. Bár 10 éve még pengébb lett volna, nagyjából akkor voltak divatban a füstös üveges bútorok.

(#12) Sz.Péter

Sz.Péter
(tag)

Tökéletes gamer porfogókalitka.

(#13) AndrewPeers válasza Akula (#8) üzenetére

AndrewPeers
(kvázi-tag)

Pedig ez a jövő :P

"Although metal and steel are stronger than flesh, they are not stronger than spirit!" - Korrekt üzlet mindenek felett! :)

(#14) Sinisi

Sinisi
(őstag)

Van amelyiktől az az érzésem támad mintha egy rally kocsi bukóvázáról mintázták volna de a galléria összképsora inkább a csillagok háborújába illő jelenetet idézi. Atya ég! Mennyi led!?

(#15) Lacok

Lacok
(őstag)

És milyen hamar meglátszik a por ezeken a házakon. ;]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.