Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom_87

    tag

    válasz blueMerle #42 üzenetére

    Én még egyik BBOS10-es telefonon sem találkoztam kirívó bugokkal. A 10.3.1-es verzió tényleg bugos lett, de a 10.3.2-es verzió jól sikerült. A több éves lemaradást nem igazán értem, én mindegyik rendszert használtam már, de nem vettem észre az alkalmazás kinalaton kívül különösebb problémákat. Az OS10-es rendszer fejlesztését nem hagyták abba (az tény hogy lelassult a fejlesztese), márciusban jön az új verzió. Egyébként ha egy kicsit jobban belegondol az ember, akkor nem is nagyon tehetik meg, hogy leallitjak a saját rendszerük fejlesztését, mert akkor a megmaradt céges felhasználókat is elvesztenek.

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus 7 Pro (12/256)

  • daniel909

    addikt

    válasz blueMerle #64 üzenetére

    egyertelmuen az os hibája h nem tud kiszolgálni. Mivel más os ki tud szolgálni. Tehát a te elvarasaidnak kevés a BB os.

    Hidd el sokan elvannak a ket eves Fb appal is stb. De ettől erre nem lehet alapozni. nagyon szep h próbáltak nem behodolni a gonosz keresocegnek mert igy lesznek új egyedi es fantasztikus dolgok. Csak ebben a témában ahol fontosak az alkalmazások ezeket lehetetlen biztosítani. Ezt mar kimondhatjuk. Ezért új ost felpumpalni a többi köze szinte lehetetlen a mai világban. Az ms is szenved az appok miatt pedig ott aztán van pénz.

    Egxetlen lehetőség az android. Költsék a fejlesztési pénzeket a dizájnba es ujra minden ok lesz. Szerintem raereztek ezzel a privvel a dologra. Tuti jon a q10 utódja androiddal es az tarolni fog szerintem. Legalábbis en veszek

    YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Új hozzászólás Aktív témák