Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • digimokus

    tag

    válasz #06658560 #32 üzenetére

    mondd már meg, mennyiért lehet dual sim készüléket újonnan kapni mo-n. Nem kínai piacról beszéltem, hanem itteniről. Tereled a témát, erősen.

    Igazad van ezt a kérdést (Mo. tekintetében) benéztem, elnézést, viszont a terelést visszautasítom. Én Kínából indultam ki, de a lehetőség itthon is mindenkinek adott: dualsim cucc 320x240, bluetooth-al szállítással 18e, 1db-os rendelés esetén. Azzal hogy odakint mennyibe kerül ugyanez inkább nem sokkollak, mondjuk nem is tartozik ide. Abban maximálisan igazad van hogy nem Magyarország, de majdnem dupla árért rosszabbat venni idehaza még egy magyarnak is luxus. Egyébként meg az ilyen jellegű licitálásokat akartam elkerülni korábban, de ha ilyen akaratosan támadsz, hát tessék.

     
    Egyébként írtam én az áráról eredetileg? Nem. Reagálás gyanánt írtam és mások beírására/véleményére utaltam, akik kerek-perec leírták a véleményüket az árról. Az, hogy az én véleményem egyezik a többiekével egy választás, én 1 vagyok a 17-ből, illetve most már 20-ból, de kicsit kezd durva lenni hogy mind a 18 véleményért engem hibáztatsz... nyilván a másik 17 is én voltam, csak álnéven... :U.
    Vagy van a másik lehetőség, hogy az egyszeri emberek között jópáran vannak akik nem úgy gondolkodnak mint Te. Én el tudom fogadni hogy valakinek ez a telefon ezen az áron bejön (az Ő véleménye, az Ő választása, az Ő dolga), 4-en leírták hogy nekik jó, oké, én meg leírtam az enyémet, hogy nekem nem és miért nem. Te a másik oldalról miért nem vagy képes elfogadni a másik tábor véleményét...? Vedd meg, nosza, tessék. Én nem fogom, de ezért meg azért mert leírom a véleményem hogy a másolat nem tűnik másolatnak, nehogy már nekem ess... :U.

    Amúgy meg nem szoktam "leszarozni". Én a másolás minőségéről írtam véleményt, Te meg próbálsz a számba adni olyasmiket amiket nem írtam :(((. Nem leszaroztam, hanem leírtam a véleményemet, de ez egy fórumon miért gond...? Nem szabad...? :Y Szerinted itt mindenki aki valakitől eltérően gondolkodik valamiről, leszarozza a másik által jónak tartott dolgot...?
    Ha pedig már a véleményeknél tartunk, még maga a cikkíró is megjegyezte, hogy: "Nos. A 30 ropis vételár ehhez a funkcionalitáshoz - és a kínai készülékekhez viszonyítva - nem túlzottan baráti.". Akkor most vele is elkezdesz vitatkozni, mert szerinted leszarozta...? Egyébként meg ha nem lennének különböző vélemények, valószínűleg mindenki ugyanolyan telefont használna.

    Ja, a legjobb, amikor azt mondod, én azt mondtam hogy a Dacia szar...? Szerintem meg ezt: "A Dacia-t is veszik itthon, mégis mindenki tudja hogy mennyit ér. Pont annyit."
    Tehát Te szerinted én azt gondolom, hogy ha bemegyek a Dacia kereskedésbe és beszarok a sarokba, kapok egy Dacia-t... vagy inkább azt  - szerintem -  hogy a Dacia annyit ér amennyibe kerül és most idézném a beírásom második felét: "Ezzel szemben ez a telefon árán alul teljesít, ahogy nem egy, nem kettő, nem három hozzászóló utalt rá.". Így már számodra is érthető? Az egyik árában van, a másik nem és a Te olvasatoddal szemben ez csak egy vélemény, nem szarozás.

    Egyébként is, Te azt látod a fotókból amit, én meg mást, Te is leírhatod a véleményed, én is, köszi-pacsi :). De ha ezt akartad: önmagában mint telefon nem néz ki rosszul, csak hírből sem hasonlít a Nokia koncepcióra vagy ha igen, akkor a Mazda 121 egy Tigra koncepció, csak Mazdásan. Így már neked is egyértelmű? Köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    http://digimokus.uw.hu

Új hozzászólás Aktív témák