Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstN

    tag

    Nekem anno Siemens M65-öm volt. jó volt pofás volt de strapamobilnak nem vált be. Azóta is nézegetem, hogy milyen strapafon lehet a nyerő, de egyenlőre nem tettem le a voksom semmi mellé sem. Ez a telefon szerintem el lett méretezve, vagy többet kéne bírnia mint IP67, vagy csak külcsíny a robosztus felépítés. Az ára nem hangzik vészesen, főleg a Sonimokhoz képest. Véleményem szerint aki strapafont keres (mint én is) annak az életstílusához, munkájához kell ilyen kütyü, ami elvileg nem követelne netezést, zenehallgatást stb. De akkor amit tud azt tudja nagyon és minden körülmény között, és épp ezért az árának sem kell az egeket vernie. Szerintem egy jó strapafonnak nagy aksi idő kell (amit erről a telefonról itt nem tudtunk meg) bárhonnan kifogástalan térerő (ehez mért antenna), és ha leesik egy 20m-es fenyőfáról se legyen baja. A dual sim az jó megoldás de ugyis céges telonak veszik, szóval inkább csak egy dolog ami miatt magasabb lehet az ára. Az hogy milyen a kijezlő mérete, felbontása engem nem zavarna ha vérbeli strapamobilt keresek (azért az sms-t el tudjam olvasni rajta). Amúgy nem rossz elgondolás, de lehetne egyszerűsíteni rajta és akkor az ára is egy olyan strapafonéra hajazna amit az ember nem sajnál ha tűzbe esik.

    A videó linkjét én sem tudtam megnézni bár egy strapafonnál szerintem úgysem mérvadó.

    Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

Új hozzászólás Aktív témák