Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 07Levelibéka

    csendes tag

    válasz Victoryus94 #8 üzenetére

    Két kollégám is rendelkezik Ulefone Armor 7 telefonnal, amiket alaposan megtapogattam és ez alapján, illetve az Ő tapasztalataik alapján is döntöttem az Ulefone Armor 9 mellett a Cat helyett.

    Előző telefonjaim mind strapabírók voltak (Siemens M35-től kezdve az összes M szériás, utánna következett a Samsung Xcover 271 majd az okostelefonos Xcover, 2-től 4-ig), így ismerem a kategóriát és tudom, hogy mit lehet elvárni tőle. Csak közben az én felhasználói szokásaim is változtak és kevés lett az Xcover 4 tudása.

    Keresgéltem a piacon, és a Cat s6 széria megfelelő lett volna műszakilag, de magasnak tartom az árakat. Ezért is csodálkoztam rá az Ulefonra, hogy ilyen hardvert is lehet, kvazi olcsón (banggood.com, 137.000 Ft) strapásan vásárolni. A többi kínai telefonnal is kacérkodtam, de azokkal nincs személyes tapasztalatom, ezért (és a hőkamera miatt) döntöttem az Ulefone Armor 9 mellett. Az anyaghasználattal, összeszerelési minőséggel abszolut elégedett vagyok, és szoftveresen sem találtam kivetnivalót eddig. Minden gyorsan, akadásmentesen történik.

    Az előre telepített kémprogramokról szóló cikket én is elolvastam, de szerencsére az asztali gépre liszenszelt antivírus program mobilos verziója nem talált semmilyen kártékony programot.

    Mindezektől függetlenül, amiket leírtam, a Caterpillar telefonokat is jónak tartom, de a számomra szükséges tudást ennél a márkánál nem tudom megfizetni. Úgy gondolom, hogy aki nem bízik a kínai telefonokban, illetve fél a garancia érvényesítés nehézségeitől, a hőkamera jól jön a munkájához, és nem riasztja el a magas ár, annak a Cat is tökéletes munkaeszköz lesz.

Új hozzászólás Aktív témák