Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Mishita #24 üzenetére

    Vagy a szoftver szar, vagy az optika. Én inkább utóbbit tippelném. 2 megapixel valóban nem sok, de annyi előnye azért van, hogy 100%-os méretben kinézhetne valahogy a kép. Hát itt ez nincs meg.

    Amúgy ezt az egész CAT-os mobilgyártást nem értem, hogy nem dőlt még be. Sajnos többet volt a kezemben, mint akartam (másé, aki nem értett hozzá). Elképesztően szar. Gondolná az ember, hogy fapados telefon, de legalább jól meg van csinálva. Nem egészen. :N Idegesítő menürendszer, beállítási mizéria (pl. sok beállítást külön el kell menteni, nem elég átállítani), a memóriakártya állandóan kimozdult a helyéről - ami vicc egy ütésálló telefontól -, lehetett lecsavarozni a hátlapot, megigazítani. Egyéni csengőhang? Lehetséges, de ha jól rémlik, a belső memóriába nem fért rá a hangfájl, a memóriakártyára kellett tenni, ami az előbb említettek alapján elmozdult időnként.
    Igazából a régi Siemens telefonjaim jobbak voltak. Anyámnak pedig volt a közelmúltig egy pár éves, Nokia néven árult nyomógombos telefonja. Nem nagy cucc az sem, de százszor előbb az is, mint a CAT, az legalább használható volt a maga szintjén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák