Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz Dr. Oid #41 üzenetére

    Rátapintottál egy fontos dologra, nagyon nem mindegy, kinél van az autó biztosítva. Bármikor is. Legyen az öreg vagy fiatal kocsi.
    Voltam Allianz-nál, míg nem lett eszetlen drága váratlan a díjazás, aztán átmentem máshova (nem KÖBE), de megbántam, mert ott lett kárügy... A lényeg, hogy vitatható volt, miért mentek bele akkora összegbe amekkorába, ez később egyre nyilvánvalóbb lett, hogy csak engem szívattak, akarták, hogy többet tejeljek éves szinten. Később fenyegetőztek, ha nem hagyom abba, le leszek pattintva. Persze nekem már akkor elegem volt, gyorsabban elléptem tőlük, talán megint egy normálisabb céghez.
    Itt is, mint egy autóbérléses esetemben is (ahol a kiterjesztett garancia spórolása után fizethettem nem létező kárügyeket..), a túl kecsegtetően olcsó húsnak tényleg híg a leve, s még több a bosszúság ezekkel.
    Ha nincs középkategória, sajnos a drágább opciót érdemes ezeknél választani, hosszabb távra.

    Carlytoo: Az ilyen ügyek kicsit a válóperekre hasonlíthatnak. Ha a 2 fél békés természetű és az ügy rombol ebbe bele, akkor nem annyira van mi miatt aggódni. :) A leírásodból ez tűnt ki.

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák