Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Synthwave #46 üzenetére

    Hát amiket néztem 1080p monitorok az oázisnál kb annyira jönnek ki majdnem mint ott a legolcsóbb 1440p 144Hz monitor igaz az 1080p árában ami elérné az 1440p monitorét már benne lenne szállítás meg pixel garancia meg kalibrálás díja is.
    Na most visszatérve 1440p monitoron felbontás vissza vétele a felskálázás nagyobbra elméletileg javít a grafika minőségén akkor a visszább vétel nem ront?Mert magyaráztak valami olyat ha nem natív felbontáson használjuk a monitort akkor homályosabb rosszabb lesz a kép.

    #CJ456
    Vennék én szívesen rtx3080/rtx3090/6800XT/6900XT kártya valamelyikét de mikor pénzem lenne rá akkor szállnak el az árak amúgy 6700XT árán simán bármelyiket meg lehetne eredeti áron venni.Szóval szeretnék az igényeimhez mérten játszani csak nem hiszem el,hogy nem tudnának jobban futó játékokat kihozni ami közép kategórián is jobban fut.Most kicsit azon agyalok vajon meddig fogja így bírni a 6700XT az igényeimhez mert nincs kedvem 1 év múlva új kártyát venni.Vagy én is áttérek konzolra aztán megszokom azt.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák