Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Szerintem jól néz ki :K

Szívesen elfogadnám tized áron

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#2) Televan válasza enginev3.0 (#1) üzenetére

Televan
(PH! kedvence)

Hát 70.000 Ft kb. + 10.000 Ft talán a rgb ledes világítás! Tized annyi áron 8.000 Ft,nem is lenne rossz. De akkor mi lenne a részvényesek éhező gyerekeivel? Persze majd apuci biciklivel jár be az irodába és nem a legújabb Ferrarival! ;] :DDD

Pénzt vennék áron alul, sürgősen!

(#3) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

Mindenki szidja, meg gúnyolja ezt a LED őrületet... Okk érthető... De most már megnéznék egy gépet, amiven minden rgb-s, hogy azért tudna-e, és persze helyén kezelve a dolgot, stílusos és szép lenni?!

(#4) kraven54 válasza bacsis (#3) üzenetére

kraven54
(tag)

Ebben tök jol mutat :)

Go Pats!

(#5) Korbel78 válasza kraven54 (#4) üzenetére

Korbel78
(fanatikus tag)

F. D. Defline R6 szép kis kuckó :K

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#6) BiP válasza Korbel78 (#5) üzenetére

BiP
(PH! nagyúr)

Nekem Corsair 400Q van.
Abban is jól mutat az RGB :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Krend válasza bacsis (#3) üzenetére

Krend
(újonc)

(#8) Pécsi gyerek válasza Krend (#7) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

:C

Gigabyte b250m-ds3h lap+pentium g4560+2×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :)

(#9) Jesus_Shaves válasza bacsis (#3) üzenetére

Jesus_Shaves
(kvázi-tag)

Tudna, csak sajnos ahogy BMW mellé sem jár rutin, úgy az árdzsíbí és "modder" házak mellé sem jár stílusérzék. Jobb lett volna, ha ezt az egész cicomázást meghagyják a valódi moddereknek, akik nem csak értenek hozzá, hanem nagyon jó ötleteik is vannak. Ez így olyan, mintha azzal dicsekednél, mennyire fasza dolgokat tudsz építeni legóból, közben csak összerakod a cikkszám szerinti modellt, de kicserélsz 3-4 elemet rajta.
Igen, tudom, maradi vagyok :((

[ Szerkesztve ]

(#10) Rozisoft_Bp válasza Krend (#7) üzenetére

Rozisoft_Bp
(újonc)

Azok a besárgult műanyag előlapok mindent visznek! :)

(#11) BiP válasza Rozisoft_Bp (#10) üzenetére

BiP
(PH! nagyúr)

Meg persze a régen divatos domború matrica a házon kialakított négyzetben :)

Sokáig nálam is hasonló volt a helyzet. (persze RGB nélkül). Az ezeréves házban egyre erősebb lett a hardver, de kívülről nem látszott, így az asszony nem nyagatott miatta, ha volt némi nem publikált upgrade :)
Meg gondolnám, hogy a tolvajok ellen is véd, de szerintem azok mindent visznek, nem kell, hogy modernnek nézzen ki.

[ Szerkesztve ]

(#12) Sub-ZeRo válasza Krend (#7) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Fúúúúj!! Nem rgb-s a floppy... :((( :(((

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#13) bacsis válasza Krend (#7) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

Ez nekem photoshop gyanús.. Ott figyel az FDD és a 2 ODD az előlapon de a nyitott gépháznál a hátrafelé nyúlásuk a meghajtóknak már nincs meg, sőt ventik vannak ott :DDD :W
Ettől függetlenül arra jó, hogy látszódjon valahogy így nézne ki... Végülis.. tényleg nem rossz :)

(#14) BiP válasza bacsis (#13) üzenetére

BiP
(PH! nagyúr)

Jó észrevétel. Bár egy PC-modba beleférne, hogy meghagyja az előlapot.
Nekem az a gyanús, hogy ezekben a régi házakban még nem volt divat a fekete belső, ill. a kiemelt csavarozó-hely a PCI és PCIe kártyáknak.

(#15) enginev3.0 válasza BiP (#14) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Moddolt ház, nem nehéz kifujni feketére

A meghajtónak meg csak az előlapja van benne

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#16) Kopi31415 válasza bacsis (#13) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

A feketére festett lemezeket észre se veszed?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.