Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    Azert latom a szokasos Apple (es vasarloit) fikazo hsz-ek itt is szepen megjelentek... :U

    Remélem, hogy nagy bukó lesz ez a teló. Úgy némileg több esélyt latnek a Mini vonal visszahozasara.

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz Somatom #59 üzenetére

    En speciel vilag eletemben Android parti voltam (raadasul eleg eroteljesen), most tertem at eloszor iPhone-ra. Fel se tunt, hogy nincs benne tobb ablakos mod vagy egyeb megoldas multitasking-ra. Tudod, hogy miert? Mert a budos eletben nem hasznaltam egyiket se. i13 Minin (amihez hasonlo meretu droid nincs) meg eleve eszembe se jutna.

    Tetszik nekem alapvetoen a Note szeria, ha nagy kezem lenne meg hivogatna is, de be kell latnom, hogy pl. a tollat csak bohockodasra hasznalnam. Ahogy az emberek 90 szazaleka... Akkor akkora hatrany a hianya? Igen, annak akinek kell. Mindenki masnak meg tok mindegy.

    Aztan PaksiPeter kollega meg jon a MAME emulatorral, pulzoximéterrel, legnyomas erzekelovel, TV-s DEX-szel meg a kapacitív érintésvezétlésű led smart-tokkal (az elmult 7 evben nem lattam senkit nyitogatos tokkal) mint baromi fontos dolgokkal amiket az emberek 99%-a biztos nem hasznalna egynel tobbszor, de a videozasi kepessegek meg persze ugyse szamitanak, mert O csak evente 2x hasznalja... Ezt megis hogy vegye komolyan barki?

    Barkit megkerdezel az utcan, hogy mi a 3 legfontosabb dolog szamara egy mobilban, a kamera 99%, hogy benne van. Neked, Peternek es (a ROM-olgatos blogot iro - ergo szinten teljesen mas igenyu) Blizzardking-nek lehet, hogy ezek az igenyeitek es hasznaljatok egeszseggel a keszulekeiteket. Csak nem kell lenezni meg velemenyezni masokat, mert Apple cuccaik vannak. Nem mindenki azert veszi meg, mert marketinggel megetetett idiota.

    Meggyozni nem akarlak titeket, hogy miert lehet jo barmilyen Apple cucc, mert egyertelmuen nem nektek vannak kitalalva, de en speciel ThinkPad + Android combo-rol atterve MacBook + iPhone-ra egy jo ideig vissza se nezek. Pedig amikor anno TP helyett MacBook-ot toltak a kezembe hisztiztem miatta 1 hetig... Utana kovetkezo helyen mar gondolkodas nelkul azt kertem.

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz doooo #90 üzenetére

    Az egyik oldalon 5-6 evig kapod a foverzio frissiteseket, a masikon meg kapsz 2-3 foverziot a többi csak security update. A ketto nagyon nem ugyanaz. Ha az utolso foverzio frissitessel bepakolnak neked par bugot (ahogy velem legutobb történt) azt a security update-ek nem fogjak mar kiszedni. Az olyan esetekrol nem is beszelve, hogy sok Android keszulekkel azt játsszák be, hogy pl 2 honapja kint van a 13as droid de ok kiadjak 12essel, amit nemsokkal utana frissitenek 13ra es ezzel 1 foverzio frissítés le van tudva.

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz Somatom #71 üzenetére

    "Még Android 9 -en vagyok, bár a telóm szeretne frissülni 10 -re. Csakhogy a 10 -ben a külsős alkalmazásoknak le lett tiltva a közvetlen SIM hozzáférés."

    Azért ez is 10/10 hogy a frissitessel meg funkcionalitast is buksz. Előző telommal hasonloan szivattak meg launcher ugyileg, az volt a legnagyobb gyomros talan.

Új hozzászólás Aktív témák