Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g4mer

    senior tag

    válasz Somatom #27 üzenetére

    akkor számodra a tökéletes választás a galaxy note széria. Számomra, az én felhasználási igényeimre iphone a tökéletes választás.

    Sic Parvis Magna

  • Tibee86

    veterán

    válasz Somatom #27 üzenetére

    " mert nincs PC -m, meg laptopom, hanem én valóban a telón élem az életem, ami meglehetősen mobil élet (rendszeres külföld, roaming, tehát korlátozott felhő hozzáférés). Szóval pont az a felhasználási mód, amire elvileg ezek az eszközök ki lettek találva."

    Ezek csak a te igényeid egy okostelefonnal szemben, ha mondjuk az Apple állította volna valamikor, hogy erre lett kitalálva az iPhone, akkor jogos is lehetne, de szerintem nem tette. Másoknak teljesen más igényei vannak egy okostelefonnal szemben. Nekem pl eszembe nem jutna telefonon filmet/sorozatot nézni, vagy torrentezni, vagy kábellel bohóckodni adatmásolásnál. Attól még okostelefont használok, mert ez a fényképezőm, a zenelejátszóm, a gps-em, a kommunikációs eszközöm, ezzel fizetek a boltban, a számlákat erről intézem, stb stb.

    "Egy átlag felhasználónak minek csúcsteló?"
    Mert miért ne? Akár azért mert jobb képet tud vele lőni, vagy mert 1 órával tovább nyomkodhatja, vagy csak szimplán mert megteheti és szereti a kütyüket. Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mire, miért és mennyit költ. Én se vennék 500-600 ezerért telefont, de még 300-ért se, de van aki meg a nettó 300 ezeres fizetésével rohan minden évben megvenni a legújabbat. Véleményem van róluk, de az olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, csak senki nem kíváncsi a másikéra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák