Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Anno a Mobilarena miatt regeltem, imádtam a cikkeiteket, anno az első okostelefonom is hosszas vivódás és cikkeitek átnyálazása alapján választottam ki (sajnos nem volt lehetőségem több típust végignyomkodni).

    Azóta inkább a Logout a fő oldalam, de a Mobilarénás cikkeket máig olvasom, és meghatározónak tartom.

    És Bog, én szeretem az írásaid, mindet. A kedvenceim a régiek ugyan (a dugulásos EPIC), de mindegyik, a képes utazási beszámolók, és a Bog utazik sorozat is.

    Mindig mindenhol lesznek ilyen emberek, a net mostmár eljutott mindenhova. Én most már csak azt remélem, hogy aki beszól, annak tényleg erre áll fel, és azért csinálja. Az R8 ügynél valaki azt nyögte be, hogy reméli egyszer mindenkinek lesz lehetősége beülni egy ilyenbe, és kilencvennel menni... A szokásos. Mikor motorost lőnek 180 felett, akkor is benyögi mindenki, hogy motorral nem lehet lassan menni. Tudod, az R8-ban sincs fék, és a gázpedál is bináris...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák