Hirdetés
- Sony Xperia 5 IV - házon belüli siker
- Mit csinálsz, Nokia?
- Idén mindenki siet valahova
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy Z Fold3 5G - foldi evolúció
- OnePlus 8T – fazonigazítás
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 12 - az izmos 12
- Motorola Moto G72 - a titkos favorit
Új hozzászólás Aktív témák
-
nyit
-
Alpi.
addikt
Hwinfo már rég haverja a RTSS-nek. Ha megelégszünk egy kevésbé kimunkált felülettel és / vagy pár értéket hozzá szeretnénk adni az aktuális csoporthoz gyorsba, [akkor simán jobb klikk, OSD settings, pipa a "show value"-ra, aztán megadhatunk pár alapvető, kinézet és helyzettel kapcsolatos tulajdonságot]
Utána, ha fut a RTSS, akkor a kiválasztott dolgok megjelnnek az OSD-n.Amiatt nagyon hasznos ez a Hwinfo-s dolog, mert rengeteg olyan adat / szenzor érték kiíratható, amire nincs lehetőségünk egyik, általánosabb adatokkal üzemelő szoftverrel sem. Pl. a videón a víz hőfoka vagy akár a ramok (ha van benne szenzor) hőfokai, stb.
Ha már megcsináltam anno ezt a kis videót, gondoltam bedobom ide kiegészítésképp. Remélem nem gond.
[ Szerkesztve ]
https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg
-
Persze de az a bajom a hwinfo64el a RTSS overlay editorjában ha nyitok egy új layert oda kerül az összes HWINFO64 által küldött adat.
Ha egy még újabb layert nyitok oda nem kerül semmi a hwinfo64ből, nem tesztreszabható - mert minden layer egy layerbe került.
Az RTSS overlaynek viszont annyi előnye van hogy korlátlan számban csinálhatok layert és mindegyik más adatot mutat, amit aztán bárhova szabadon elhelyezhetek az overlay editorban.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Streamnet Zrt.
Város: Budapest
Cég: Servergarden Kft
Város: Budapest