Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz #56573440 #17 üzenetére

    NKH Békés megyei osztálya készítette a tanulmányt erről, de ha nem gondolsz hitelesnek a témában természetesen nem erőlködök vele :)

    Nem bizonygatok semmit igazából, mert száraz tények, hogy a figyelemmegosztás vezetés közben nem működik. Lehet bármi mondani, de x év oktatás mellett ez ilyen.

    Illetve megjegyzem, hogy én sehol nem írtam, hogy a BT füles és a kézben tartott mobil azonos.

    Azt írtam, hogy KÖZEL HASONLÓ!, innentől azt gondolom, hogy szövegértésbeli félreértés okozta az anomáliát :)
    Mosom kezeimet tehát, mert én ezt írtam, az más dolog, hogy mit olvastál :D

    Tehát azt azért elvárom, vagy leginkább szeretném, hogy ne ferdítsük egymás szavait, mert nem írtam azt, amit Te számon kérsz rajtam :)

    A másik, hogy nem a nlcafé oldalát linkeltem, de még csak nem is egy pletykaszennyoldalt. Innentől azt gondolom tök mindegy mit linkelek. Ha akarok megérted, ha nem, akkor nem :)

    @atike: Linkeltem :)

    De pl itt egy másik, és számtalan Google találat.[link]

    Szívesen felajánlom, hogy tavasszal, két tanulóautóval, headsettel, és anélkül vállalom egy tanpályán a tesztet.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák