Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    válasz Crafter32 #9 üzenetére

    Ez a Blaupunkt már köszönő viszonyban sincs a régi megbízható márkával. Erősen kerülendő, akármennyit is kérnek érte. Pár éve vettem Tesco-ban 50"-os Blaupunkt LCD tévét, az ár korrekt volt a TV képe sem volt rossz (a hang szörnyű, de soundbase-t használok, tehát az nem volt gond). Majd 2 hónap után lehalt a TV teljesen.
    Garis volt, tehát visszavittem. Tesco-ban átvették és közölték, hogy egy Szellemkép Bt. (lehetett volna faszahang kft. is :DD ) nevű cég végzi a javításokat. Kb. 1 hónapig csücsültek rajta, majd közölték, hogy javíthatatlan. Mindezt 2 hónapnyi használat után. Levásárolhattam az árát, vettem is egy Samsung-ot helyette ráfizetéssel. A Samsung azóta is frankón működik (már kb. 4 éve).
    Szóval soha többet ezt a gagyi szart.
    Mint ahogy egy másik topic-ban írtam is (azt hiszem a Sharp-ról volt szó ott), én törvénnyel tiltanám, hogy régi jól bevált márkanevet csakúgy meg lehessen venni és a név keltette bizalommal visszaélve mindenféle hulladékkal átverni a vásárlókat. Tudom sokan megköveznek majd, de én a HMD Global-nak se engedtem volna a Nokia név lejáratását. Ha olyan jó valaki, akkor alapozza meg a saját márkanevét.
    Szerencsére ez a Blaupunkt telefon annyira gagyi, hogy itt már a névvel se lehet átverni senkit. Csak mazochisták vennék meg. Ez a termék nem adja el saját magát az biztos. Csak a Földet szennyezik a tevékenységükkel.

Új hozzászólás Aktív témák