Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsombe

    senior tag

    Nem értem ezt az állandó hurrogást és kárálást. Valahányszor megjelenik a Mobilarénán egy BB-vel kapcsolatos hír, egyből jönnek a megmondóemberek, elkezdenek fröcsögni és temetni a céget (és szolgáltatásait). Ennek mi értelme van? Ha valakinek nem tetszik az, amit a BB (RIM) művel az elmúlt néhány évben, akkor ne vegyen róla tudomást és kész. Nem kell feleslegesen koptatni a billentyűzetet. Én személy szerint hiába nem szeretem az Apple-t (szolgáltatásait, árukapcsolásait, túlárazottságát, stb...), mégsem kommentelek egyetlen egy hírre sem, ami velük kapcsolatban megjelenik itt a Mobilarénán.

    BB-nek személyes véleményem szerint igenis van helye a piacon, bár egy igen szűk rétegnek kínálnak alternatívát az okostelefonok piacán. Nem jó felé mentek az elmúlt pár évben? Lehet, de azért van most új vezetőség, hogy helyretegyék a dolgokat. Túlárazottak a telefonjaik? Erre csak annyit tudok mondani, minden annyit ér, amennyiért el lehet adni. iPhone is túlárazott, mégis "viszik mint a cukrot".

    Félreértés ne essék, nem vagyok elvakult BB fan, sőt BB-m sem volt soha. Ellenben a BlackBerry 10-es OS tesztek és YouTube videók alapján nagyon megtetszett. Azt sajnálom, hogy a Z10 megjelenése előtt pár hónappal vettem Samsung Note II-t. Ha nem így tettem volna, lehet boldog BB tulajdonos lennék. Ellenben már annyira hozzászoktam az S-Pen-hez és a nagy kijelzőhöz, hogy már nem váltanék Z10-re, vagy Z30-ra. De talán 1-2 év múlva, amikor cserélem a Note-ot, igencsak el fogok gondolkodni a BB-n, mint lehetséges utódon. Őszintén szólva ahogy telnek az évek és egyre jobban "öregszem", kezdem megunni a ROM-olgatást, "hackelést" Androidon, részben emiatt is kerül olykor látóterembe a BB, hiszen sokan dicsérik a megbízhatósága és stabilitása miatt.

    Szóval én szurkolok nekik, hogy talpon tudjanak maradni és komoly alternatívát jelentsenek az android - iOS duónak.

    ''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

Új hozzászólás Aktív témák