Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BrianDK

    tag

    Már nagyon vártam ezt a tesztet! Köszi!
    :C
    Nyilván csak egy bizonyos célközönségnek való (már ha másért nem, akkor az ára miatt mindenképp), de nagyon tetszetős és jó hardverrel szerelt telefon. A BB nem viccel, bár ha össze kéne hasonlítani, akkor nálam a Z10 nyerne egyértelműen. Kíváncsi vagyok, hogy ezek után milyen árkategóriára fogják belőni a Q5-Z5 párost, és vajon kapható lesz-e itthon?

    iPhone 7, Redmi Note 9

  • BrianDK

    tag

    Nekem a privát telefonjaim fejlődése látható minden hozzászólásomnál. A jelenlegi cégemnél BB van rendszerben üzleti felhasználásra. Esze ágában sincs lecserélni a cégnek, főleg nem Androidra. Ahogy mások is megírták, a titkosítása nem megfelelő az Androidnak - ehhez külön titkosítást kell rá rendelni horror költségért.
    A jelenlegi cégemnél ismertem meg a BB világát, és magamnak vettem tartalék telefonnak egy Curve 9320-at, amit egész egyszerűen imádok. Sokszor hordom magammal, mert épp FB-ra posztolni - ha már szóba került - sokkal egyszerűbb a fizikai gombsor miatt.
    Szerintem van kereslet ilyen telefonra, természetesen nálunk gondolom a felső vezetésnek lesz esetleg ilyen - bár pont nem ők a célfelhasználók, hanem inkább azok, akik rendszeresen járnak ügyfelekhez...
    Én a magam részéről még egy Z10-et bevállalnék, de persze ezt sem utasítanám vissza...

    iPhone 7, Redmi Note 9

Új hozzászólás Aktív témák