Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domi007

    őstag

    Nos, azért lenne egy-két hozzáfűznivaló szerintem:
    1. Az Android appokkal való teljes kompatibilitást szerintem úgy ahogy van kihagytad dr. Kind a cikkből, ez a legfőbb lehúzást (kevés app van rá) szerintem kiüti. (nem vettem észre? :F )
    2. Email szoftver és társai: bemutatták már, hogy lesz, tehát a Bridge sem lesz kötelező...(amúgy meg megérteném, hogyha azért tudtak ennyire lemenni az árral, mert beekalkuláltak egy pár plusz BB megvételéből jövő pénzt).
    3. VPN-kapcsolat: minden android tudja, amikor azokat teszteltétek ezt nem említettétek meg, mondjuk megértem, hogy mivel ez egy üzleti masina itt ezt fontos volt kiemelni.
    4. Az ára azért nagyon OK szerintem...ugye kb. ennyiért lehetett kapni előző generációs iPad-et 1-2 hónapja aminél ez azért szerintem jobb elég sok szempontból.

    DOMy

    [ Szerkesztve ]

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Új hozzászólás Aktív témák