Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz Misály #29 üzenetére

    Mondjuk ezt nem tudom értelmezni, mármint hogy ez nem konzumer cucc. Hol fog egy üzletember elgondolkodni azon, hogy egy tabletet cipeljen is magával a körútjára, ha már van egy BB telefonja? (ha nincs, akkor eleve nem fog mert az emailezés kiesik)
    Szerintem fel sem vetődik benne a gondolat. Az összes emailezését röviden elintézi telefonon, úgyis inkább telefonál, vagy a notebook/netbookján amit mindenképp magával kell vinni, mert a nagyobb cégek általában saját rendszert és adatbázist használnak amit szinte kizárólag Windowson érnek el. A notebookot tehát semmiképp nem tudják kiváltani, amellé meg minek.
    Én személy szerint autóiparban ténykedem, elég sok fejessel összefutok és inkább BB/Nokia + valami kisebb noti kombináció játszik. El nem tudom képzelni egyiküket sem, hogy egy Playbookkal (nevében is play szerepel) a kezükben szórakozzanak. De valaki cáfoljon meg, megköszönöm.

    Tabletek üzleti felhasználása szerintem kimerül valamilyen prezentációk, vagy interaktív dolgok mutogatásával egy meetingen, arra meg szinte bármelyik jó.

Új hozzászólás Aktív témák