Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    Na régóta vártam már ezt a tesztet. Tetszik a telefon. Elképzelhető, hogy kipróbálom. Még sosem volt BB-m és izgatja a fantáziám a rendszer. Viszont elsődleges telefonnak még nem merném bevállalni, mert tuti találnék olyan hiányosságokat, és itt elsősorban appokra gondolok, amiket most használok IOS-en.
    Érdekes, hogy az üzemidőre 7/10-et kapott. Amiket eddig olvastam róla, mind dícsérte és kimagaslónak tartotta.
    Amit hiányolok, hogy említve lett, hogy a Blackberry alkalmazásboltja gyenge még mindig. De mennyire? Jó lenne számokban kifejteni ezt. Mennyi is az annyi.
    Kérdés:
    A billentyűzetnél választható a nyelv vagy a szoftver maga felismeri milyen nyelven gépelek?
    Szavakat magától tanulja vagy hozzá kell adni? Amennyiben az utolsó, mi a módja?
    Ha letöltök egy droid alkalmazást és tegyük fel hibátlanul fut akkor az frissíti is magát amikor a másik rendszeren is frissül vagy nekem kell tudnom, hogy mikor frissült ott és újra letölteni?
    Két ujjas nagyítást lehet a billentyűzeten csinálni? (Sejtem a választ, de kell a megerősítés)
    Hiányoltam még a Blackberry saját térképét kicsit bemutatni, hogy mi a helyzet ott.
    Esetleg a közeljövőben lehetne egy összehasonlító hír, teszt akármi amiben össze lenne hasonlítva a különböző rendszerek alkalmazáboltja. Plusszban elindítani mindegyiken egy mindegyiken megtalálható alkalmazást és megnézni, hogy viselkedik az adott környezeteben.

    How are U today? Just kidding...I don't care!

Új hozzászólás Aktív témák