Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) daniel909

daniel909
(PH! addikt)

csodálatos.... :U

(#2) kutga

kutga
(PH! nagyúr)

Nem sokat dob rajta a fekete. :P Nekem túl szögletes, plusz valszeg párhavi fizetésembe fog kerülni.

Az élet négy magnál kezdődik.

(#3) oszi666

oszi666
(őstag)

Hű ez milyen ronda....

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#4) Cyberpunk

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hát nekem sem tetszik itt ez a baltával faragott dizájn. Meg a BB10-et várjuk. :K

"Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. És leöntik vitriollal a szépet. Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget. Szíven döfik azt, akinek jelleme van."

(#5) mathaus=)

mathaus=)
(senior tag)

Szegény de csúnya lett ;]

(#6) tibee77

tibee77
(senior tag)

Ez valami gyönyörű lett! :) (csak nekem ilyen furcsa az ízlésem? xD ) Ha 100ezer HUF-ba kerülne tuti megvenném! :D

[ Szerkesztve ]

b.net-tag:slicchabib#2475 - steam:slicchabib - poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#7) Иван

Иван
(őstag)

Nekem is tetszik, de nem tudom mennyire éri meg most ilyenekre elpazarolni az időt,e enrgiát pénzt, amikor 3 darabál többet nem fognak eladni.... :U

In a coat of gold or a coat of red, a lion still has claws / and mine are long and sharp, my lord, as long and sharp as yours. / And so he spoke, and so he spoke, / that Lord of Castamere...

(#8) aram01

aram01
(PH! nagyúr)

hát nem tudom eldönteni hogy tetszik e vagy sem :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) saelin válasza Иван (#7) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Főleg ennyiért...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) rep3at

rep3at
(őstag)

Nekem kifejezetten tetszett már ezüstben is, legutóbb Horvátországban láttam nyáron egy Porsche Design márkaboltban, akkor pont egy 9900-ám volt :)

Forward thinking. كرر

(#11) XtremLor

XtremLor
(őstag)

Haromszor neztem meg az arat, nem hittem a szememnek :D
Tomegcikk az mar lesz ez biztos, egy nullat ha elhagynanak akkor lehet.....
A design nekem se tetszik, nem vagyok elajulva tole.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#12) Иван válasza saelin (#9) üzenetére

Иван
(őstag)

Luxustelefon, nem azzal van a gond. Legyen a repertoárban, de nem hiszem, hogy a RIM-nek most erre van szüksége.

De ők tudják. (Vagy nem.)

In a coat of gold or a coat of red, a lion still has claws / and mine are long and sharp, my lord, as long and sharp as yours. / And so he spoke, and so he spoke, / that Lord of Castamere...

(#13) Cyberpunk válasza Иван (#12) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ja most másra van szükségük/szükségünk.:D Az új készülékekre! :DD

"Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. És leöntik vitriollal a szépet. Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget. Szíven döfik azt, akinek jelleme van."

(#14) saelin válasza Cyberpunk (#13) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

+ 1
Luxus bb 10-et a népnek!

Hogy picit témánál maradjak: Qwerty-s bb lesz az új rendszerrel?! :o

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) kutga válasza saelin (#14) üzenetére

kutga
(PH! nagyúr)

Lesz, bár a teljes érintőképernyőtől nagyon sokat várnak, én a BB-t még mindig teljes billentyűzettel tudom elképzelni, ráadásul búcsút mondanak a trackball/trackpadnak is, ami szintén BB névjegy, lesz viszont helyette érintőképernyő...nem is tudom, ez a megoldás sosem vonzott.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16) gabber01 válasza Иван (#12) üzenetére

gabber01
(PH! addikt)

Hááát, ahhoz sztem kicsit több kellene, mint egy porsche felirat meg egy szögletes dizájn, hogy ez luxustelefon legyen...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#17) Cyberpunk válasza kutga (#15) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hát igen én is a qwerty-s modellekre bukok még mindig. Teljes érintőképernyős készülékem nem 1 volt már, és most is olyan van, jó tartalomfogyasztáshoz, de ha írnom is kell, és ezt menet közben hiába van nekem akár 5"-os tepsim, akkor is gondot okoz ez. A trackpad elhagyása az szerintem is rossz döntés, de cserébe mehet bele nagyobb kijelző.

(#18) kutga válasza Cyberpunk (#17) üzenetére

kutga
(PH! nagyúr)

Én már egész hozzászoktam az érintőkijelzőhöz, az elején szenvedés volt emailt vagy smst írni.

Tény hogy sok esetben jól jön az érintőkijelző a teljes gombsor mellé (mondjuk görgetésnél, ld Nokia E6), de ott is legalább megvan a navigációs billentyű. Meglátjuk, mindenesetre szvsz várok egy kicsit mielőtt beszállok a BB10 világába.

(#19) bok92

bok92
(PH! addikt)

Ahhoz képest,hogy mennyibe kerül, még relatív okosnak is mondható... :DDD

(#20) Иван válasza gabber01 (#16) üzenetére

Иван
(őstag)

Miért kéne? Minden luxus, amire pofátlanul nagy árat írnak. Lásd alma szindróma.

asound: lesz qwerty és jól is néz ki, én azt venném ha választanom kéne. Trackpad meg ikonikus volt, de tény, hogy fölöslegessé vált - már a bold 9900-en is lényegében az volt. A fizikai hívógombok eltűnése engem jobban bánt.

(#21) gabber01 válasza Иван (#20) üzenetére

gabber01
(PH! addikt)

Mert sztem nem sugall exkluzivitást. A szögletes formáján kívül semmi egyedi nincs benne.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#22) margithid válasza Cyberpunk (#17) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Androidon gyors és pontos szövegíráshoz swiftkey nagyon jó!
Csak ajánlani tudom!
BB-t még nem használtam, nyilván a fizikai billnek meg van az elönye, de ha összeszokik az ember a swiftkey-jel, akkor nagyon könnyen és gyorsan lehet írni.
Én amúgy 4"-os telón nem sokat ütök mellé.

(#23) Cyberpunk válasza margithid (#22) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ja swipe-ot használok, az egész gyors. De gyakran kell írnom mozgásban is, így meg nehéz. Ekkor kijön a fizikai billentyűzet előnye, meg hogy érezni is a gombokat, ki lehet tapintani ilyenek. :D

(#24) margithid válasza Cyberpunk (#23) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Ez tény és való. Engem is érdekelne BB, de engem főleg a minösége és a hosszú üzemidő miatt. De félek a BB10 megjelenésével se fognak drasztikusan esni az árak. Mármint a régebbi készülékeké.

(#25) =Mentor=

=Mentor=
(őstag)

Egy dolog biztos, ha az új Blackberry-k ugyanolyan magas áron kerülnek forgalomba, mint anno fénykorukban, akkor dobhatunk is egy marék földet a koporsójukra.

(#26) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Bakker!!!

Ez klassz!!!! :Y

És új oprendszeres?

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#27) Cyberpunk válasza =Mentor= (#25) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Koránt sem biztos az, persze a jelenlegi helyzetükben nem lenne jó.

(#28) Polarstar válasza Polarstar (#26) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Ja.... OS 7. Felejtős...

Jön a tizes.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#29) pufferzóna válasza =Mentor= (#25) üzenetére

pufferzóna
(tag)

"Egy dolog biztos, ha az új Blackberry-k ugyanolyan magas áron kerülnek forgalomba, mint anno fénykorukban, akkor dobhatunk is egy marék földet a koporsójukra."

Mégis, mennyiért adjanak csúcs hardverrel szerelt telefonokat? :) Meg aztán a világ gazdagabb részén az ár másodlagos tényező.

(#30) kutga válasza pufferzóna (#29) üzenetére

kutga
(PH! nagyúr)

Igen, csak a RIM mostanság elkezdett a 60-70k-s rétegbe is dobálni telefonokat, jó lenne most is valami hasonló, nem kell mindenkinek csúcs hardver.

Én mondjuk annak is nagyon örülnék ha az új oprendszer mellett törődnének a korábbiakkal is, és fejlesztenék egy kicsit a fapados BIS szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#31) Cyberpunk válasza kutga (#30) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

BB10-nél szabadabbra fogják a gyeplőt BIS ügyileg elvileg. :U

(#32) kutga válasza Cyberpunk (#31) üzenetére

kutga
(PH! nagyúr)

Egy mappaszinkronizálás exchange fiók esetében már elég is lenne. :)

(#33) alpihun

alpihun
(senior tag)

Már a szürkére is csorgott a nyálam, de ez!!!!!444!!!!!4néééégy!!
Adom el a házat! :D :O

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#34) HUNPablo

HUNPablo
(fanatikus tag)

Gyönyörűséges . Kéne

(#35) CYPRIAN válasza kutga (#30) üzenetére

CYPRIAN
(kvázi-tag)

Tudnál rá okot mondani, hogy miért tegyék ezt?

(#36) kutga válasza CYPRIAN (#35) üzenetére

kutga
(PH! nagyúr)

Melyik részével kapcsolatban? :) Az olcsó telók vagy a BIS fejlesztése?

(#37) CYPRIAN válasza kutga (#36) üzenetére

CYPRIAN
(kvázi-tag)

A "fapados szolgáltatásra", amit említettél, arra gondoltam. Miért fejlesszék?

(#38) Coq

Coq
(fanatikus tag)

Az Amazon.fr-en fent van vagy ket honapja egy hasznalt peldany a regebbi valtozatbol, ezust szinben. Az ara 1250 Eurorol indult, de most mar csak 950... Erdemes varni, annak, aki ilyet szeretne :)

(#39) kutga válasza CYPRIAN (#37) üzenetére

kutga
(PH! nagyúr)

Nekem csak annyi kellene hogy exchange fiókkal kezelje a mappáimat.

(#40) Polarstar válasza Coq (#38) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Lesz az még tíz forint.

No, persze mire annyi lesz - levélnehezéknek ép jó lesz.

Tény, hogy jól néz ki, de az új oprendszer miatt ez csak egy újabb bőr arról a bizonyos rókáról.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.