Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz eventus #35 üzenetére

    Én használtam BB-t még a régebbi fajtából, mert meglepő módon 2010 környékén skóciában majdnem minden fiatalnak az volt a fizikai bill miatt így gombokért tudtam egyet venni használtam. Nem sikerült megszeretnem, úgyhogy megvettem az első droidos okostelefonomat. Aztán a Z10 megjelenése környékén volt egy ilyen akció, ha beküldtél X appot a BB-nek akkor kaptál fejlesztésre egy Q10-et. A barátom mivel fejlesztő gondolta megnézi, de nem jött be neki, maradt az iOS fejleszténél és szintén elég olcsón odaadta nekem a Q10-et. Az se jött be igazán, valahogy jó jó csak kell a fenének.

    Amúgy szerintem a kolléga úgy értette, hogy miért venne valaki ilyet, hogy pl én droidot azért szeretem mert jól testreszabható, tetszik, hogy igazi svájci bicska ráadásul ha valami nem tetszik felrakok egy másik launchert. Szifont mellett mondjuk a jól kiépíthető ökoszisztéma szól meg a "prémium" érzés. BB mellett régen volt a BIS vagy BAS vagy mit tudom én mi, meg a jó kis üzleti szolgáltatások, naptár, csevegő akármi, de ez mára már jelentéktelen, mert minden platform tudja és mint kiderült a BB sem olyan biztonságos már mint volt. Az, hogy próbáld ki majd meglátod nem érv.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák