Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz South Velen #169 üzenetére

    Még mindig nem árultad el, mire alapozod a demagógságomat. *Lekezelően* közölted inkább, hogy nem is vártad, hogy rájöjjek, amikor én direktben rákérdeztem. Ezek után számodra érthetetlen az én lekezelőségem.

    a prostituciora koltott penzt belefoglalhattad volna pluszban, ugy lett volna az igazi, bar lehet abbol is tobb forog vissza a gazdasagba, mint ebbol
    Akár azt is belefoglalhattam volna. Baj lett volna? Szerinted arra inkább költsenek az emberek, mint műemlékvédelemre? Ha a kérdésem túl demagóg, meg se válaszold.

    Valószínűleg évi 14M látogató nem forgat semmit vissza a gazdaságba :) Meg aztán hol került szóba a gazdaságosság? Nem teljesen értem, hogy butaságból, vagy demagógiából keverted ide. De ha már szóba hoztad, a szegény gyerekek étkeztetése mennyit hoz vissza a gazdaságnak? Ez is biztos demagóg kérdés, ne válaszolj rá.

    Az a helyzet, hogy bármennyire is próbálkozom, én vagyok a lekezelő, de te nem vagy az, aki lejön a földre, és tényekkel, észérvekkel dolgozol.

    Öreg barátom, én sem mondtam, hogy nem lett volna sok más hasznos dolog amire költsék. Azt mondtam, hogy ameddig neked egy Forintod nincs ebben a pénzben, addig ne akard megmondani, hogy mire költsék. Főleg úgy, hogy ennél sokkal "jobb" helyekről is lehetne sajnálni, amiben pénze van a hápogóknak is (cigi, kokó, prosti - jelleme válogatja).

    [ Szerkesztve ]

    Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Új hozzászólás Aktív témák