Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Graphics #6 üzenetére

    "A széles, fekete orr." - ne viccelj már! Szerinted hány autónak van még "széles fekete orra"? :D Ahogy Plug Life is írta, az egyetlen azonosság a 4 kerék, ja meg a jelvény.
    Az, hogy a gyári is ezt kommunikálja, az valószínűleg a marketingesek kétségbeesett döntésén alapul. Valahogy el kell adni, ezt a buflák, kerekeken guruló telefonfülkét.
    Ugye a Ford is Mustang-nak nevezte el az új "villanypóniját", de hát na ... aki szerint az hasonlít bármilyen korábbi Mustang-ra, az szvsz. vak. De menő dologgal muszáj összekapcsolni ezeket az új autókat izéket.

    #13 PrivacyGirl
    "... Nem tudom azt a zongoralakkos anyagot mikor felejtik mar el vegre a gyartok."
    Soha. Ez valamilyen meghatározhatatlan eredetű fixáció náluk. Vannak időszakok amikor kevesebbet használnak belőle, van amikor többet, de kihalni egyszerűen nem tud. Pedig szerintem ember (vásárló) nincs a földön, aki szerint ez szép.

    Viszont, hogy valami jót is írjak: nekem tetszik a műszerfal elrendezése (és itt nem zongoralakkal van nyakon öntve, ahogy itt se). Végre nem egy "kínai" tablet meredezik középen. Ami van helyette, az többé-kevésbé egy egységet alkot a többi műszeregységgel, valamint a vezető felé van fordítva. Ha tehát csak a formákat és az elrendezést nézzük, akkor szerintem veri az ID.3-at.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák