Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stylefilter

    csendes tag

    válasz Abu85 #19 üzenetére

    Pár hétig használtam a Radeon szoftverét, de mivel nem professzionális a hozzáállásuk, ezért megbízhatatlan és bugos.
    Volt olyan, hogy nem mentette el a feszültséggörbét, amit nagy odafigyeléssel összelegóztam / volt olyan, hogy driver frissítés után egyszerűen kikerültek bizonyos állítási lehetőségek a szoftverből, aztán a következő driverrel ismét bekerültek, ami megint csak használhatatlanná tette az elmentett profilom / előfordult, hogy minden visszaállt default-ra és csak onnan jöttem rá, hogy iszonyat meleg volt a kártya, de ő közben azt állította, hogy be van töltve a profil...
    Szóval no fucking way.

    Az Afterburner-ben megbízom. Sok munkába telt behangolni egy tökéletes profilt, amit minden rendszerindítással szépen betölt, ha esik, ha fúj. Nincs olyan, hogy nem.
    Csak azt teszi, amit kérek tőle. Nem változik meg sunyi módon. Bármikor frissítem, a régi profilom automatikusan betöltésre kerül, szóval úgy működik, ahogy egy szoftvernek működnie kell, miközben a Radeon szoftver úgy változik, mint a szél és random anomáliákat okoz.

    Mielőtt bárki megvádolna, az új drivereket leteszteltem Afterburner nélkül, feltelepített Radeon szoftverrel is, de ugyanazt az akadozó mikro lagot produkálták az új driverek adaptív képfrissítésnél.

Új hozzászólás Aktív témák