Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soleco

    tag

    válasz Noukoum #44 üzenetére

    Csak a mai napok "tapasztalatai":
    1) akarom lejátszani a zenét, bt fejhallgatóval, nem jön a hang. Be kellett zárjam a zenelejátszót, újraindítsam,
    2) Az ujjlenyomatolvasó fogta magát, és 10-ből 1x ismerte fel az ujjamat, a telefon újraindítása segített.
    3) Kamera elindítása 5 másodpercbe tellett, átnyomtam videóra, még kellett várjak 3 másodpercet, elindult, mikor akarom leállítani, megint kellett várni 4 mp-t amíg reagált.
    4) Menüben bal oldalt a legszélső oldal beragadt, és minden oldalon megjelent, újraindítás segített.
    5) Volt még egy-két fagyás is, képernyő ki-be kapcsolása segített.
    6) Néha random kidobja, hogy a sim kártya nincs aktiválva
    7) Egyszer a telefont nem tudtam felvenni, hiába kattintottam, húztam stb... a képernyő teljesen befagyott, amíg a hívás véget nem ért.
    stb..... stb.....

    Szóval mit érek azzal, ha jön a MIUI 10.321, ami hoz 3 új háttérképet, és egy új widgetet, na meg a beállításokba felcserélnek 2 sort? Igazából a Miui 8 és a 10 között sem tapasztalok sok különbséget használatban. Androidnál az osztott képernyőt mondjuk elég gyakran használom, de azzal annyi.

    Szerintem téged se hozna extázisba a vadiúj miui 2 új témája....

    Custom Romok minden téren jobbak. Redmi 4 pro (MARKW) ből is sokkal jobb teljesítményt, akkuidőt és stabilabb rendszert tudtam kihozni AOSP rommal....

    Ha újdonságokra vágysz, szerintem rakj rá custom romot, több a frissítés, lehet váltogatni, szerintem jobban járnál :D. MIUI-s romból is sokszor a Xiaomi.eu stb.. jobb a gyárinál... Amúgy meg telefonvásárlásnál érdemes olyat vásárolni, amit a tömeg vesz, mert arra a gyártók meg a fejlesztők sokkal nagyobb figyelmet irányítanak. Hiába fizettél kétszer akkora különbözetet a "prémium" kategóriáért, ha Redmiből annyival többet eladtak, hogy profitálóbb a cégnek azt támogatni.

Új hozzászólás Aktív témák