Hirdetés

2018. július 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) chapo

chapo
(tag)

Jó...lenne, kicsit kisebb méretben + szögletes kijelzővel...

(#2) Rothmanakos

Rothmanakos
(kvázi-tag)

Nem tűnik rossznak, mondjuk olyan 90 max 100K-s árkategóriában lenne versenyképes, de ahogy a Sonyt ismerem, nem oda fogják pozícionálni, hanem kb másfélszerese, amiből már LG V30-at veszek, vagy S8-at...
Előre is grat:D

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#3) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Azért maradt még káva rendesen. :(((

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#4) chapo válasza pusszycat (#3) üzenetére

chapo
(tag)

Nekem azzal nincs bajon, én ezeket a hülye lekerekített sarkú kijelzőket nem értem. Főleg egy ilyen szögletes telefonon - szerintem agyrém. Komolyan nem értem, miért kell ész nélkül másolni egyes divatsz*rságokat..

(#5) Tschöke válasza pusszycat (#3) üzenetére

Tschöke
(újonc)

Jaja úgy lesz ahogy írtad. :((

[ Szerkesztve ]

(#6) LilProphet90

LilProphet90
(senior tag)

A dizájn kifejezetten tetszetős lett, bár a méret már nekem is nagy.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#7) Nartaas

Nartaas
(lelkes újonc)

Elkepesztoen izgalmas lett volna ha ezt 1-2 evvel korabban hozzak. Sony maradj csak ennel a formavilagnal es kavamentesits tovabb. Szep telefon, jol megkulonboztotheto mas gyartoktol.

(#8) Nimda válasza Nartaas (#7) üzenetére

Nimda
(PH! addikt)

+1

Nexus

(#9) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Gyönyörű!

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#10) roli543

roli543
(senior tag)

Az nagyon nagyon szép 😍😍

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#11) DraXoN

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

Szép, ennek a designja nagyon tetszik... szerintem szebb mint az xz2 sorozat..
pár bajom azonban van még "mindig":
- az az ujlenyomat olvasó.. kár, hogy nem maradt oldalt.. vagy került volna akkor inkább már a kijelző mögé..
- tényleg.. miért kellett a képernyő sarkát lekerekíteni? :D ... szögletes készüléken értelme sincs...
- jó lenne egy "kisebb" variáns is mellé (komolyan.. miért nem csinál már senki telefont 4col környékén?)...

amit nem tudok:
- ennek a sorozatnak van vízállósága? (gondlom nincs)

aminek örülök:
- 3,5 jack
- bővíthető memória

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; R9 280; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#12) total90

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Szép lett, még kávával is :K

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#13) logitech1

logitech1
(lelkes újonc)

[link] azért kissebb lett már a kávasúlya jó nagy ,205 gramm lett,izgalmas lehet egész nap fogni. :DD

(#14) RRamstein

RRamstein
(tag)

Basszus ez nagyon pofás :) kéne :))

(#15) totgab02 válasza pusszycat (#3) üzenetére

totgab02
(kvázi-tag)

Ezek mar hagyomanyosan sony szexepilnek szamitanak(nagy kava, szogletes feltegla) egyfajta rideg elegancia, mindenesetre az xz2 formavilaga szerintem tecccetosebb, megorizte a hagyomanyos sony jegyeket, de csiszolt rajta.

(#16) total90 válasza logitech1 (#13) üzenetére

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

205 grammról beszélünk. Az én Note 8-am 195 gramm és annak ellenére, hogy nem vagyok Hulk, semmi bajom nincs vele. Röhejes ha valaki 200 grammot nehéznek talál.. vagy tényleg járjon le gyúrni.

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#17) pusszycat válasza totgab02 (#15) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Úgy tűnik a káva rá a garancia,h notch mentes marad a Sony... :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#18) borand válasza Nartaas (#7) üzenetére

borand
(tag)

Tényleg üdítően néz ki a sok copypaste között. Még egy kicsit faragnak rajta és teljesen nyerő design lesz mindenki számára.

Kisebb méretekben is hozhatnák ezt.

(#19) adlersson

adlersson
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

De jól néz ki. :D Egyedül az ujjlenyomat olvasó elhelyezkedését sajnálom.

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#20) mrThomi válasza chapo (#1) üzenetére

mrThomi
(senior tag)

tök jó hogy minden sony-s hozzászólás úgy kezdődio hogy " jó lenne ha " :DDD

(#21) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Azt a zöldet megnézném élőben is. Tetszik. Amúgy nem rossz teló így az előzetes alapján. Meglátjuk!

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#22) chapo válasza mrThomi (#20) üzenetére

chapo
(tag)

És mi vagyunk, akiknek semmi nem jó, vagy a sony jár rossz úton? :DDD

(#23) DraXoN válasza mrThomi (#20) üzenetére

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

legalább nincs "nocs" (csak azért is így írom :DDD )..

érdekes, azt nem is hiányolta eddig senki :) (én se)...
remélem nem is lesz olyan sony ami hozná magával azon "modern" és "praktikus" ficsőrt...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; R9 280; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#24) Enci1983 válasza chapo (#22) üzenetére

Enci1983
(senior tag)

Ja, szerintem ti. Minden cikk alatt ez megy, jó lenne ha..... Nem csak Sony hírnél.
Témához annyit hogy tényleg üde színfolt, a keret pont akkora amennyinek lennie kell, ennél kisebb már igen kényelmetlen. Volt aki említette hogy 205 gramm a telefon és milyen jó lehet ezt egész nap tartani. Hát két dolog miatt is sajnálom az illetőt, első hogy neki ez súlynak számít, a másik pedig hogy hozzá van gyógyulva a mobiljához, ha már egész nap azt markolássza. Kerekített sarkak, ezt nem értem minek? Bár az XZ2 is hasonló dizájnt követne, mindig is tetszett ez a szögletes formaterv. Ezért találom szépnek és egyedinek a Nokia néhány mobilját is.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#25) chapo válasza Enci1983 (#24) üzenetére

chapo
(tag)

Persze, mivel elvből nem csinálnak tökéletes terméket.. ki venné akkor mindig az újabbat meg az újabbat

(#26) sBc

sBc
(fanatikus tag)

Szép teló! Maradjon ez az új Sony formai irány!

[ Szerkesztve ]

(#27) pusszycat válasza sBc (#26) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Maradjunk annyiban,h szebb mint az eddigiek. Ezt elismerem. :)

(#28) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Bottal nem piszkálnám.™

(#29) pusszycat válasza Sebhelyes (#28) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

És mi az amit piszkálnál? :))

(#30) DDA40X

DDA40X
(kvázi-tag)

Basszus! Mennyivel szebb már, mint az XZ2! :Y

Enci1983: Ez a kicsit szögletes, kicsit kerekebb ez pont tökéletes. Az első formaváltást én így képzeltem el.

[ Szerkesztve ]

(#31) EclipseGT válasza DDA40X (#30) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Én is épp azon agyaltam, milyen frankó lett volna, ha ezzel a formával jön az XZ2.
Van egy kis Z3 beütése, azt meg baromira szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#32) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(fanatikus tag)

respect, hogy nem állt be ismét a tornasorba a Sony :R

Origin/PSN: hellaflush0818

(#33) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Nagyon szép. Egyedi, nem másol senkit, nem a semmit mondó tömeg kinézet.

(#34) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Ez egy kimondott szép telefon. :K

LG V30

(#35) MikeWazowski válasza logitech1 (#13) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

No off de, ha neked sok ez a súly, akkor sajnos sajnálni lehet téged.

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#36) RandomGosu válasza Crafter32 (#33) üzenetére

RandomGosu
(senior tag)

egyetértek, eszméletlenül szép telefon

(#37) DDA40X válasza EclipseGT (#31) üzenetére

DDA40X
(kvázi-tag)

Ha lenne ugyanez csúcs teljesítménnyel, akkor vagynék is rá. Mármint ha az XZ2 pl ilyen lenne. Mióta vártam már egy ilyen kinézetre a csúcskategóriában.. De mindig van ami nem stimmel.

(#38) TTommi

TTommi
(senior tag)

Hali! Nem rossz a megkozelitesed az arkepzest illetoen, de ezzel az a baj, hogy nem lehet figyelembe venni az uj termekek arazasanal, hogy mondjuk a tavaj elotti s7 et 85 ezresert meg lehet kapni es az biztosan jobb vetel, mert az egy ket eves csucsmodell, ez meg az idei ev alja+1 a Sonynal. Masreszrol ezeo a modellek a szolgaltatoi kinalatban fognak versenyezni, ahol biztosan joarasitjak. Nezd meg a P20 lite mennyibe kerul! A tavaji galaxy a5 korbe rohogi, ami raadasul majdnen harmad annyiba kerul egy jo elofizetes melle valasztva, de ennek ellenere megis a p20 lite kell a tobbsegnek. Az atlag ember uzleti racionalitasa teljesen unortodox szabalyokra epul, mint a szin, forma, a baratnomnek is olyan van stb...
Szoval akinek tetszik es nagyon kell egy telefon, ki fogja fizetni erte a 1,5K- t es nem is erdekli majd, hogy az S8 is ugyanannyiba kerult volna.
Megjegyzem, a V30 rol meg a telekom shopban sem tudtak az eladok, de nem ajanlottak, mert LG:))

SXZ2 és SXZ5c

(#39) TTommi

TTommi
(senior tag)

Egyebkent az IP vedettseg engem is izgat. Az XA es az Ultra sem IP vedett, pedig jo lenne! Megjegyzem, as XA2- t siman megvennem! Nagyon jo kis telo! Nem is ertem, miert kerul az XZ2 dupla annyiba?

SXZ2 és SXZ5c

(#40) vipnolf

vipnolf
(senior tag)

Lényegtelen hogy az xz2 prémiumot bemutatták, szót se róla,
Arról se legyen szó, hogy milyen videók vannak a kamerájáról... köszönjük
Szeretem a mobilarenat, de most kikeltem magamból...

Egyébként az xa2 ultra patent dizájnt kapott
Ha ilyen lesz az xz3, megint kelleni fog új telefon

Ez egy igazán ízléses darab lett

xzpremium

(#41) EclipseGT válasza vipnolf (#40) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Miért kell ezért kikelni magadból?
Elolvastad máshol. Az infóról tehát nem maradtál le. Mi a gond? :D

(#42) MikeWazowski válasza vipnolf (#40) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Én is azt remélem, hogy az XZ3 hasonlóan fog kinézni. Elvileg szeptemberben jön. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.