Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s:zozo

    aktív tag

    válasz arty #23 üzenetére

    Az igazi gyűjtők nem nyerészkedni veszik, de természetes vannak ilyen emberkék.

    "ha pár év alatt akarsz keresni 43%-ot, akkor nyilván oké, ha elrakod pár évre az eszközt - annyit talán kibír az akku. ha azt szeretnéd, hogy 15 év mulva 500%-on add el, arra ez szerintem nem igazán alkalmas... annyit vélhetően nem bír ki az akkuja, mivel valszeg li-ion, így azonnal kuka (tulságosan lemerül = vége)"

    Persze, de még van egy fontos kategória ezeknél az eszközöknél. Megkímélt és karbantartott, minden tartozékával megőrzött, ezeknek is nagy értékük van.

    "és igen, a nintendo mini konzol tipikusan a mesterségesen limitált hozzáférhetőséggel"

    Ezzel vitába szállnék, nem is volt annyira limitált. Akár én is vehettem volna pl. NES minit, aki akart tudott venni. A sega és a Sony miniket sem kapod már meg (magyar) boltokban. Keresni kell őket, felvásárolt készleteket találsz külföldön esetleg.

    "(amiről még ismertek: tüzzelvassal irtanak mindent, ami warez/megőrzés/nevezd aminek akarod, de a kiirtott címekkel ők egyébként semmit nem kezdenek...)"

    emuparadise (volt ott is balhé) kedvenc oldalam, de aki nem tudja megszerezni ezeket a régi címeket az meg is érdemli.

    Nem szeretek egy céget sem, ők sem engem szeretnek, hanem a pénzemet :DD

Új hozzászólás Aktív témák