Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s:zozo

    aktív tag

    válasz arty #20 üzenetére

    Huh, Sokkal bonyolultabb ez és kisregényt lehetne írni, hogy mire kell figyelni a videojátékos eszközöknél. A régi PSP-ben pl. nem szabad benne hagyni az aksit, (bontatlan gépnél nem tudom) mert leszívja, szép lassan, amint ki veszed évekig tartja a 100%-t.
    Nézzünk meg egy Dreamcast- konzolt ahol szintén figyelni kell az alaplapon levő elemre vagy a régi Sega, SNES kazettáknál melyek szintén tartalmaztak gomb elemeket (nem mindegyik, játék függő volt) hisz a kazetta tárolta a mentést.
    Én például nem is tudom hogy ezek a nintendo kis kézi konzolok elemesek vagy be épített akkusak. A gyűjtők ezekkel pontosan tisztában vannak, utána néz és tudja, hogy mire kell figyelni.
    Az érték pedig sok mindentől függhet, mennyit gyártottak belőle, milyen sikere volt, mennyire keresik. Mennyire kuriózum. STB.
    Elég szép (használt-bontatlan) ára van a nemrég megjelent Nintendo mini konzoloknak, Sega miniket is keresik. Nem többszörös árakról beszélünk, de hamar el lehet adni ezeket a miniket.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák