Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    A 8 tulajdonképpen pontosan azt hozta, amit vártam tőle, tehát a kötelezőt. Igazából szerintem egy kis változtatás a forma terén még beleférhetett volna (itt-ott csípni a kávából pl), de szerintem így is egy iszonyat jó telefon lett és a hátlapon is pont annyit változtattak, hogy kifejezetten szép legyen.

    A X-re viszont nincsenek szavak. Gyönyörű, tényleg minden benne van, aminek egy '17-18-as csúcskészülékben benne kell legyen, a Face ID tökéletesített verziója szerintem jó ötlet, ezzel viszont szerintem garantált, hogy a jövőben ennek a finomítása és még precízebbé tétele felé fognak haladni, szóval a kijelzőbe integrált Touch ID-t, meg úgy magában a Touch ID-t el lehet felejteni. Sokszor írtam itt is, hogy nagy kár érte, de a bemutató meggyőzött. Tulajdonképpen szerintem erre a készülékre egyelőre semmi rosszat nem lehet mondani..Ja..de..az, hogy novemberben kerül a polcokra engem meglepett, nem gondoltam volna, hogy nem a 8-cal együtt fog kikerülni. Engem sajnos borzasztóan elkapott a must have érzés, ilyen nagyon régen volt már, telefonnál, de ettől függetlenül nem valószínű, hogy valaha is lesz X a zsebemben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák