Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buktagt540

    senior tag

    válasz dezs520 #190 üzenetére

    Nem mondtam,hogy rossz telefon.Sőt.Egy ismerősömnek van és már jónéhányszor volt a kezemben és valóban lehetetlen megakasztani,tényleg jó.
    Az egy t-mobileban kiállított készülék volt.Odamentem néztem a menüpontokat,rányomtam hogy hálózati beállítások és kész.Meg se mozdult,nem reagált semmire.De ahogyan azt le is írtam biztos meg volt az oka,régóta lehetett kint ki tudja mit nyomtak össze rajta.
    Csak azért írtam,hogy már láttam azt is megfagyni.De egy szóval sem mondtam,hogy ez általános dolog és hogy egy szar vagy valami hasonló mint ahogyan ti szídjátok folyamatosan a droidokat.

    [ Szerkesztve ]

  • HyP3b0y

    senior tag

    válasz dezs520 #190 üzenetére

    1 hónapig? Viccelsz? Sok ismerősömnek és magamnak is tethered JB-t raktam, hiába magyaráztam hogyan kell géppel elindítani a telefont, nem értette egyik sem, inkább mondták hogy ha probléma van, áthozzák. Nem láttam őket addig a napig, míg meg nem jelent az untethered. Ez azt jelenti, hogy több mint félévig nem volt újraindítva a telefon és minden úgy ment ahogy mennie kell.
    De mondjuk az enyémet sem szerettem gépről újraindítani, mára már megszokásból nem is szoktam resizni, lefekszem, töltő, sosem merül le teljesen. De nekem már nem bírta, egyszer lemerült és utána feltöltés után egy napon keresztül csak újraindulgatott(biztos kielégítette a hiányát :DDD).

    Ja és még vmi. Rengeteg ismerősöm azt sem tudja mi az a multitasking, amikor megnyomom 2x a home gombot, csak néznek hogy ez mi? 3Gs-en ez néha lassulást okoz, 4 és 4S-n észre sem vették az emberek, hogy lassulna, pedig amit valaha megnyitott, az ott volt...

    [ Szerkesztve ]

    "ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

Új hozzászólás Aktív témák