Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz devast #3 üzenetére

    Nézegettem ezt a listát.
    - új billentyűzet: nem igazán izgat, az alap android egy rakás f*s, sose használtam, csak a htc_ime mod-ot.
    - javított copy/paste: szerintem az eddigi megoldás is jól használható volt, de örülök a javításoknak, bár a régi kis zöld kijelölő pálcikák jobban tetszettek ;]
    - power managment: a pm.-el kapcsolatos javításokat mindig szívesen vesszük!:)
    - nfc: megvoltam eddig is nélküle, továbbra is megleszek nélküle!
    - internet hívások: gondolom app-al eddig is meglehetett oldani, de jó, hogy most már integrálva lett a rendszerbe.
    - downloads manager: régivel se volt semmi bajom, kíváncsi leszek, hogy mit javítottak rajta.
    - előlapi kamera támogatás: legalább végre visszaszoknak a gyártók az előlapi kamera integrálására, ami olykor hasznos tud lenni, videóhívásokról nem is beszélve.
    - ui improvements: ezeket eddig is el lehetett érni, igaz, hogy nem integrálva, de az okos ember alapból belefőzte a romjába :), amúgy se ér fel a sense-el!

    Ezek után már meg is értem, hogy miért lett visszaminősítve a neve 3.0ról 2.3ra, mivel olyan hú de nagy változást nem hoz, csak apró kis javításokat és újításokat, viszont ilyenre is szükség van!:)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Integra #23 üzenetére

    Hm..
    Gmailben még nem is próbáltam eddig!:D
    De ahogy látom tényleg elég rossz ott..

    Mondjuk legalább androidon volt egy alap funkció, amit lehetett fejleszteni. ;] ;] ;]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Integra #25 üzenetére

    Bár maga a paste működik rendesen, szóval legalább 50%osan megy:P

    Nyáron én így küldözgettem külföldről maileket: megírtam gépen, kékfoggal át a telóra, ott megnyitottam doc2go-val, select all, copy, gmail megnyit, paste, és már mehetett is az ingyenes wifi hotspotról:)

    De szerencsére még nem szorultam eddig arra, hogy levélből másoljak..

    Mondjuk azt sem értem, ha megnyitok egy kapott levelet továbbításként, akkor lila az idézett szöveg ugyebár, és nem enged onnan kijelölni egyáltalán.. :F

    zsirfecske: igen, többek között rá gondoltam az utolsó mondatommal, de nem akarok feleslegesen flamelni:)

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Karma #29 üzenetére

    Emlékszem n80 idejében mennyire divat volt az előlapi kamera és a videóhívás népszerűsítése..
    Aztán szépen eltűnt a süllyesztőbe, gondolom a nokián kívül senki nem akarta a plusz kamera költségét állni, és inkább elkönyvelték a különbözetet profitnak.

    Pedig tök sok hasznos dologra jó lenne, szerintem.

    Htc-nek volt pár előlapi kamerás wm6os modellje, de már ő sem erőlteti mostanság sajnos.

    Amúgy downloads managernél két dologról beszélhetünk, nem?
    1. Amikor böngészőből kattintasz egy letöltendő állományra, és az lejön a downloads mappába. Ez a funkció szerintem 2.1/2.2 alatt jól teszi a dolgát, kíváncsi vagyok, hogy miben lett javítva.
    2. A gmail csatolmányok natív letöltése, ami jelenleg csak külső app-al megoldható. Ha ezt integrálnák, az jó lenne.

    Na igen, mindig megfeledkezem, hogy a sense mennyire nyúl bele a dolgokba :)

    Memóriahasználat viszonylagos fogalom: ha olyan telefonod van, amiben van bőven ram, akkor szerintem inkább áldozok belőle egy keveset a kinézetre :)

    Akkor gondolom azon google féle nyilatkozatok se voltak annyira autentikusak, miszerint 3.0ától ketté szeretnék osztani az androidot: 3.0 viszi tovább a felsőkategóriát, 2.3 pedig a közép/alsót..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz n0_gAboR #34 üzenetére

    Azért annyira értelmesen nem, mert megkívánja azt, hogy mind a két fél egy időben fent legyen wifin, ami pl: a natív 3g-s videóhíváshoz képest előnytelenebb, mert azzal bmikor el tudlak érni, és nem kell például előre megbeszélni, hogy legyél fent..

    Két választható út lenne igazából az életképes videótelefonálásokhoz:
    1. a videóhívások percdíját lehozni a rendes hívások percdíjához (ami persze reménytelen)
    2. a videóhívásokat megoldani 3g-n keresztül, legálisan, és a telefonszámomhoz kötve, tehát, ha én 3g-n vagyok, akkor aki így akar hívni engem, a számom bepötyögésével el is ér.
    Persze ehhez jó net csomagárak és jó lefedettség kell!

    Hiába is említeném meg, hogy pl: Olaszországban a videóhívás kb egy árban van a rendes mobilos hívásokkal..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés