Hirdetés
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Mobil flották
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
SzaboZE
addikt
Én is, csak egyszer letöröltem és azután is jöttek rendesen az értesítések, az egyik frissítésig. Annyira nem zavart addig amíg nem akart adathalászatot csinálni, ezért a decemberi kiírásom után újra visszatettem a Notify-t. Azóta jön is minden sz@rtól is az értesítés, hiába vannak kikapcsolva... Engem csak a hívás, sms, messenger érdekel, gmail meg többi más app szemete nem, de nem foglalkozik vele...
Valami akkor el van rontva, nekem csak arról jön értesítés, amit kijelöltem és olyan formátumban, ahogy be van állítva. Van amiről csak fejlécet kérek, van aminek a teljes tartalmát átküldi stb.
-
zseko
veterán
Én is, csak egyszer letöröltem és azután is jöttek rendesen az értesítések, az egyik frissítésig. Annyira nem zavart addig amíg nem akart adathalászatot csinálni, ezért a decemberi kiírásom után újra visszatettem a Notify-t. Azóta jön is minden sz@rtól is az értesítés, hiába vannak kikapcsolva... Engem csak a hívás, sms, messenger érdekel, gmail meg többi más app szemete nem, de nem foglalkozik vele...
-
SzaboZE
addikt
Notify for Amazfit
Én ezt használom évek óta, hibátlan. -
zseko
veterán
Egy ideje már nem jelez semmire az óra, de most meg már azt az üzenetet írta ki reggel, hogy ha azt akarom hogy jelezzen akkor engedjem meg hogy az összes telepített alkalmazásom nevét összegyűjtse és feltöltse. Hát a zanyátok csipáját.
-
drnet
aktív tag
-
scyllarus
veterán
Sziasztok!
Lecseréltem a telóm, és valahogy nem tudom beállítani, hogy a hívást kijelezze az óra. Csak egy alkalmazásértesítést dob, hogy hívás érkezik, de nem jelenik meg az órán a piros illetve zöld gomb a hívás kezeléséhez (valamint nem zizeg folyamatosan, csak egyet zizzen). A telefonon szerintem már minden engedélyt beállítottam, de még mindig nem működik. Tudna valaki ebben segíteni? Köszi előre is!
Nem tudom, milyen telefon, de a hívásokhoz nem elég a Zeppben kapcsolódni, magának a telefonnak is kapcsolódnia kell BT-on.
-
drnet
aktív tag
Sziasztok!
Lecseréltem a telóm, és valahogy nem tudom beállítani, hogy a hívást kijelezze az óra. Csak egy alkalmazásértesítést dob, hogy hívás érkezik, de nem jelenik meg az órán a piros illetve zöld gomb a hívás kezeléséhez (valamint nem zizeg folyamatosan, csak egyet zizzen). A telefonon szerintem már minden engedélyt beállítottam, de még mindig nem működik. Tudna valaki ebben segíteni? Köszi előre is!
-
amdboy
senior tag
-
Lajmund
őstag
Probáld meg törölni az appot és ujratelepiteni. Meg esetleg órán is egy reset.
-
amdboy
senior tag
Sziasztok! Eddig GTR2 alkalmazással cserélgettem az óralapokat és minden rendben is ment. Telefont cseréltem, az órát párosítottam de most nem müködik vele az alkalmazás. Esetleg valakinek lenne ötlete, hogy miért nem megy? Hibaüzenet nincs.
-
jan herz
tag
Néha igen, főleg ha nincs teljesen zavartalan rálátás az égre. Az AGps adatok letöltésével lehet gyorsítani rajta, ill., ha van időm, előre be szoktam kapcsolni egy aktivitást, indítás nélkül, (hogy keresse a Gps-t), ha egyszer sikerül jelet találnia viszonylag gyorsan talál utána újra...
-
Jabby
őstag
Sziasztok!
Nálatok is 4-5 perc kell, mire a GPS működésre fogható? -
zseko
veterán
Annyira nem izgat, nem vagyok rendes (profi) sportoló hogy ilyesmikkel kelljen szórakoznom, csak mint érdekesség szoktam nézegetni. A megtett táv, és a pulzus jobban érdekelne, csak hát mint tudjuk, azok se 100%-os megbízhatóságúak. Igaz hogy az itthoni vérnyomásmérő által írt pulzushoz hasonlítva csak ±1-3 értékkel tér csak el, viszont azt tapasztaltam, hogy a gyors(abb) változásokat nem tudja lekövetni.
A magasságot jól adtam meg, a súlyomat meg a MI Body Composition Scale 2 mérleg adataiból veszi.
-
Lajmund
őstag
Ezzel ne nagyon foglakozz. Jól megadtad a zepp alkalmazásnak a sulyod és magasságod? Ha igen akkor is csak átlagot számol nem kell anyira komolyan venni.
-
zseko
veterán
Az elégetett kalóriát mi alapján számolja? Ma elmentünk bicajozni, 3,5 óra, 54km volt az össztáv, féltávon egy 40 perces szünettel, intenzív és aerob szakasz volt 31% + 48%-ban átlag 123bpm pulzussal, tehát még annyira megerőltető sem volt, és 1500 kcal-t ír. Nem sok az egy kicsit?
-
Lajmund
őstag
-
zseko
veterán
-
scyllarus
veterán
-
zseko
veterán
Most nem tudom én vagyok-e a vak, de nincs benne az órában a sportolási lehetőségek között egy olyan világszerte népszerű sportág, mint a tenisz?
-
hotepi
újonc
-
Jabby
őstag
-
jan herz
tag
-
Gloob
addikt
-
Jabby
őstag
-
Gloob
addikt
-
Jabby
őstag
Sziasztok!
GTR2e-ben mi célt szolgál a mikrofon? -
zseko
veterán
-
Sgr_A
addikt
A Huaweit ne keverd ide, hármat is használtam a GTS 2e előtt, annak a szoftvere nagyságrendekkel rosszabb.
Igen, elküldi reggel az alvást, ha valakinek ez fontos. És nézheted a pirinyó képernyőn a grafikont, kb semmire sem jó.
Ja, és edzés közben azon semmi mást nem látsz.
De úgy érzem, az igényeink térnek el, ezért ítéljük meg másként az órát.Sziasztok
a gtr2 órában van magyar nyelv? -
scyllarus
veterán
Mint írtam egy 20.000 forintos Amazfit Bip-em volt előtte és az tudta a tetszőleges visszaszámlálót, az értesítéseket egymás után jöttek és a menüje is logikusabb volt. Ezért is vettem ismét egy Amazfit terméket, mert jó tapasztalatom volt az előző órával, de a GTS szoftvere összecsapottnak tűnik.
Szintén ebben az árkategóriában lévő Huawei Watch Fit is okosabb, reggel mikor felébredsz értesítést küld az alvásod minőségéről.
Tehát nem az áron múlik, csak kicsit foglakozni kellett volna a szoftverrel.A Huaweit ne keverd ide, hármat is használtam a GTS 2e előtt, annak a szoftvere nagyságrendekkel rosszabb.
Igen, elküldi reggel az alvást, ha valakinek ez fontos. És nézheted a pirinyó képernyőn a grafikont, kb semmire sem jó.
Ja, és edzés közben azon semmi mást nem látsz.
De úgy érzem, az igényeink térnek el, ezért ítéljük meg másként az órát. -
sBc
aktív tag
Mint írtam egy 20.000 forintos Amazfit Bip-em volt előtte és az tudta a tetszőleges visszaszámlálót, az értesítéseket egymás után jöttek és a menüje is logikusabb volt. Ezért is vettem ismét egy Amazfit terméket, mert jó tapasztalatom volt az előző órával, de a GTS szoftvere összecsapottnak tűnik.
Szintén ebben az árkategóriában lévő Huawei Watch Fit is okosabb, reggel mikor felébredsz értesítést küld az alvásod minőségéről.
Tehát nem az áron múlik, csak kicsit foglakozni kellett volna a szoftverrel. -
scyllarus
veterán
Ezeken felül sportra is simán jó ennyiért. Én heti két erönléti edzést csinálok jol monitoroz közben. Egyszer megyek uszni 2 kilométret egy 50 méteres medencébe akkor is rajtam van érzékeli ha csak mell uszok vagy ha gyors uszok vagy ha vegyesen és a távot is jol méri ha meg van persza dadva neki hogy mekkora a medence. Biconál is jól mutatja merre jártam milyen pulzussal stb.. De amugy ha bele akarunk kötni bármibe bele lehet. Helyén kell kezelni ez ennyit tud ennyiért és pont.
Ezt értettem a némi aktivitáskövetés alatt.
-
Lajmund
őstag
Most 37500-ért láttam, én 25000-ért vettem tavaly akciósan. És nem, csodák nincsenek, ennyi pénzért nem kap senki töléletes sportórát egyik gyártótól sem. Ez arra való, amire én vettem, általános monitorozás, némi aktivitáskövetés, üzenetek jelzése, mindez egy esztétikus formában, vízállósággal. Pont.
Ezeken felül sportra is simán jó ennyiért. Én heti két erönléti edzést csinálok jol monitoroz közben. Egyszer megyek uszni 2 kilométret egy 50 méteres medencébe akkor is rajtam van érzékeli ha csak mell uszok vagy ha gyors uszok vagy ha vegyesen és a távot is jol méri ha meg van persza dadva neki hogy mekkora a medence. Biconál is jól mutatja merre jártam milyen pulzussal stb.. De amugy ha bele akarunk kötni bármibe bele lehet. Helyén kell kezelni ez ennyit tud ennyiért és pont.
-
scyllarus
veterán
Én egyszer kétszer aludtam együtt az orával aztán ahogy az ujdonság varázsa elmult levettem estére mindig. Szerintem reggel ugy is megnézed a telod bámi miatt belefér hogy ott nézed meg az alvás adataidat egy ilyen olcso oránál. De ezt is meg fogod unni aztán leszarod mit mutat érzed magadon ugy is hogy aludtál. Legalább is én igy vagyok vele.
Azért van külön mert a legtöbb ember azokat csak néha hassználja vagy soha és ne legyen a többi között és ne kelljen még azokon is átgörgetni átlapozni miközben mást keresel.
Ez engem is zavar edzésnél hogy nem jegyzi meg ez igaz. Miközben szusszanz két gyakorlat közt abba belefér hogy beállitsd. Igaz egy héten két napon csak háromszor használom ezeket nekem ennyi belefér még. Azt elhiszem ha egy edzésen ezt tizszer eljátszod minden nap az igazi agyfasz
Band 2 ezt tudta?Az üzenetnél azért van igy hogy tudd hogy az ujj amit még nem olvastál el ne csak átgörgess felette ha sok van már. Szerintem ez logikus mert nem kell keresni mi az ujj vagy honnatol kell elkezdeni olvasni. Meg kibirhato rábökni egyszer szerintem

Edzésen kivül mit akarsz még megosztani? Az állando sziverésed a pároddal vagy hogy merre jártál? Egy két éve 30 ezer fortintos orán? Most nem tudom mennyi...
Csak megjegyzés. Tudod vannak versenyzök akiknek mindent rájuk kell szabni mert csak akkor jók és vannak akik bármit kapnak testreszabás nélkül elsök. Legyen ez motor, cipö bármi. Ne görcsölj ezeken csak hozd ki a elgjobbat az orábol. Ilyen árban böven tud egy csomo mindent. amikor én vettem ár érték bajnok volt eggyütt kell tudni élni a hibáival. Vagy ha nem kielégitö venni kell egy apple watsh ultrát kicsit több pénzért

Most 37500-ért láttam, én 25000-ért vettem tavaly akciósan. És nem, csodák nincsenek, ennyi pénzért nem kap senki töléletes sportórát egyik gyártótól sem. Ez arra való, amire én vettem, általános monitorozás, némi aktivitáskövetés, üzenetek jelzése, mindez egy esztétikus formában, vízállósággal. Pont.
-
scyllarus
veterán
Órán hogy tudom megnézni az alvás adataimat?
Mi értelme a Widgets menüpontnak? Miért kellett különrakni azt a pár funkciót?
Állíts be egy 40 másodperces visszaszámlálót !állandóra!, hogy ne kelljen mindig állítgatni edzés közben.
Üzeneteket nem mutatja folyamatában hanem kiírja a régi üzenetre, hogy New (1)
Zeppben az edzéseken kívül mást adatot nem lehet megosztani.Neked szemlátomást egy Garmin fedné le az igényeidet.
Kicsit
drágább, sokkal rondább, de mindent tud, amit te akarsz. -
Lajmund
őstag
Órán hogy tudom megnézni az alvás adataimat?
Mi értelme a Widgets menüpontnak? Miért kellett különrakni azt a pár funkciót?
Állíts be egy 40 másodperces visszaszámlálót !állandóra!, hogy ne kelljen mindig állítgatni edzés közben.
Üzeneteket nem mutatja folyamatában hanem kiírja a régi üzenetre, hogy New (1)
Zeppben az edzéseken kívül mást adatot nem lehet megosztani.Én egyszer kétszer aludtam együtt az orával aztán ahogy az ujdonság varázsa elmult levettem estére mindig. Szerintem reggel ugy is megnézed a telod bámi miatt belefér hogy ott nézed meg az alvás adataidat egy ilyen olcso oránál. De ezt is meg fogod unni aztán leszarod mit mutat érzed magadon ugy is hogy aludtál. Legalább is én igy vagyok vele.
Azért van külön mert a legtöbb ember azokat csak néha hassználja vagy soha és ne legyen a többi között és ne kelljen még azokon is átgörgetni átlapozni miközben mást keresel.
Ez engem is zavar edzésnél hogy nem jegyzi meg ez igaz. Miközben szusszanz két gyakorlat közt abba belefér hogy beállitsd. Igaz egy héten két napon csak háromszor használom ezeket nekem ennyi belefér még. Azt elhiszem ha egy edzésen ezt tizszer eljátszod minden nap az igazi agyfasz
Band 2 ezt tudta?Az üzenetnél azért van igy hogy tudd hogy az ujj amit még nem olvastál el ne csak átgörgess felette ha sok van már. Szerintem ez logikus mert nem kell keresni mi az ujj vagy honnatol kell elkezdeni olvasni. Meg kibirhato rábökni egyszer szerintem

Edzésen kivül mit akarsz még megosztani? Az állando sziverésed a pároddal vagy hogy merre jártál? Egy két éve 30 ezer fortintos orán? Most nem tudom mennyi...
Csak megjegyzés. Tudod vannak versenyzök akiknek mindent rájuk kell szabni mert csak akkor jók és vannak akik bármit kapnak testreszabás nélkül elsök. Legyen ez motor, cipö bármi. Ne görcsölj ezeken csak hozd ki a elgjobbat az orábol. Ilyen árban böven tud egy csomo mindent. amikor én vettem ár érték bajnok volt eggyütt kell tudni élni a hibáival. Vagy ha nem kielégitö venni kell egy apple watsh ultrát kicsit több pénzért

-
sBc
aktív tag
Nagyon egyszerü és átláthtó a menüje amit elég jól testre lehet szabni. A sima zepp app is nagyon jó és sok mindent be lehet állitani ott is és ráadásul magyar. Azt se értem sokan miért szerencsétlenkednek mindenféle mással amikor a legjobb a gyári appja... Ja és lehet egyedi idöt állitani visszaszámlálásnál.. Nézegesd még szerintem a lehetöségeket. Kolegámnak én mutattam csomo mindent mert panaszkodott hogy mennyi mindent nem tud aztán kiderült hogy még is tudja.
Órán hogy tudom megnézni az alvás adataimat?
Mi értelme a Widgets menüpontnak? Miért kellett különrakni azt a pár funkciót?
Állíts be egy 40 másodperces visszaszámlálót !állandóra!, hogy ne kelljen mindig állítgatni edzés közben.
Üzeneteket nem mutatja folyamatában hanem kiírja a régi üzenetre, hogy New (1)
Zeppben az edzéseken kívül mást adatot nem lehet megosztani. -
scyllarus
veterán
Én megvettem a Notifyt, de visszatértem a Zepphez. Pont fordítva vagyok vele, a Notifyban hiányzott pár alapvető dolog, bár kétségtelenül többet tud.
-
jan herz
tag
Nagyon egyszerü és átláthtó a menüje amit elég jól testre lehet szabni. A sima zepp app is nagyon jó és sok mindent be lehet állitani ott is és ráadásul magyar. Azt se értem sokan miért szerencsétlenkednek mindenféle mással amikor a legjobb a gyári appja... Ja és lehet egyedi idöt állitani visszaszámlálásnál.. Nézegesd még szerintem a lehetöségeket. Kolegámnak én mutattam csomo mindent mert panaszkodott hogy mennyi mindent nem tud aztán kiderült hogy még is tudja.
Mi band 2 óta használom a Notifyt. Nekem ez áll kézre és volt néhány dolog amit Zepp alatt nem tudtam használni, pedig megszoktam és hiányzott...
-
Lajmund
őstag
Nagyon egyszerü és átláthtó a menüje amit elég jól testre lehet szabni. A sima zepp app is nagyon jó és sok mindent be lehet állitani ott is és ráadásul magyar. Azt se értem sokan miért szerencsétlenkednek mindenféle mással amikor a legjobb a gyári appja... Ja és lehet egyedi idöt állitani visszaszámlálásnál.. Nézegesd még szerintem a lehetöségeket. Kolegámnak én mutattam csomo mindent mert panaszkodott hogy mennyi mindent nem tud aztán kiderült hogy még is tudja.
-
sBc
aktív tag
Csalódtam az órában, nagyrészt szoftveresen. Nem vártam egy Apple Watch tudást, de hogy a régi Amazfit Bip órámat sem sikerült megugrani. Nagyon kusza logikátlan menüje van és egyedi visszaszámlálást sem lehet beállítani.
-
Zoly75
aktív tag
-
jan herz
tag
Notifyn értesítések beállítva, értesítés megérkezik, óra viszont nem rezeg.
Sőt, Notify menüjéből Band keresésére, illetve Rezgés tesztre is csak az órán megjelenik a számlap, azaz "feléled", de rezgés nincs.Ötletem annyi, hogy mikor telepítettem a moddolt Zeppet, akkor hozott magával egy FW frissítést, így a WF v1.4.2.02!
Nekem viszont úgy rémlik, hogy előtte 1.7.x.x volt.
Elképzelhető, hogy ez okozza a rezgés gondomat?Szerinted megoldás lehet, ha törlöm a moddolt Zeppet, Play storeból felteszem a gyárit, bízva, hogy megjön az órára a legújabb FW?
Egy próbát megér, Am. fw-t frissíteni Notify alatt is tudsz.
Ami még eszembe jutott, hogy próbáld meg az órát újraindítani. -
Jabby
őstag
A Notifyn is be kell állítani azokat az alkalmazásokat aminek az értesítését meg szeretnéd kapni. Egy apró hiba amit észrevettem, hogy néha „üres” a beállított minta. Ilyenkor az egyéni érték beállítását kell választani és ott az alapértelmezés visszaállítását.
Egyszer kell végigjátszani, ezután megjegyzi.Notifyn értesítések beállítva, értesítés megérkezik, óra viszont nem rezeg.
Sőt, Notify menüjéből Band keresésére, illetve Rezgés tesztre is csak az órán megjelenik a számlap, azaz "feléled", de rezgés nincs.Ötletem annyi, hogy mikor telepítettem a moddolt Zeppet, akkor hozott magával egy FW frissítést, így a WF v1.4.2.02!
Nekem viszont úgy rémlik, hogy előtte 1.7.x.x volt.
Elképzelhető, hogy ez okozza a rezgés gondomat?Szerinted megoldás lehet, ha törlöm a moddolt Zeppet, Play storeból felteszem a gyárit, bízva, hogy megjön az órára a legújabb FW?
-
jan herz
tag
A Notifyn is be kell állítani azokat az alkalmazásokat aminek az értesítését meg szeretnéd kapni. Egy apró hiba amit észrevettem, hogy néha „üres” a beállított minta. Ilyenkor az egyéni érték beállítását kell választani és ott az alapértelmezés visszaállítását.
Egyszer kell végigjátszani, ezután megjegyzi. -
Jabby
őstag
-
jan herz
tag
1. Kövesd az itt található útmutatót:
http://freemyband.com
Csak a moddolt zeppel működik!2. Ha sikerült párosítani vele akkor a notify alól.
-
Jabby
őstag
Sziasztok!
Bip S-ről váltottam GTR 2e-re, s lenne pár kérdésem:
1) Notifyt számára hogyan lehet kinyerni a Zeppből az auth key.-t?
2) amazfitwatchfaces.com oldalról PC-re töltöttem le óralapokat. Ezt a bin fájlt hogyan tudom feltenni az órára? -
0xmilan
addikt
-
Gloob
addikt
Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy a GTR 2E-ben hová van elhelyezve a mikrofon? Az óra melyik részén található? -
jan herz
tag
Sziasztok!
Most lett egy ilyen órám.
Szabadtéri futásnál beállítottam workout reminder-t 1 km-re.
De nem rezeg, csak megjeleníti az aktuális adatokat, amit akkor is tenne, ha felemelném a csuklóm.
A régi Bip-em kilométerenként rezgett és megjelenítette az utolsó kilométer idejét.
Ez az óra nem tud ilyet? Vagy, ha tud, hogy kell beállítani?Köszi.
ZoliGTS 2e van nekem is, rezeg, de elég gyengén, néha én se veszem észre....
-
scyllarus
veterán
Sziasztok!
Most lett egy ilyen órám.
Szabadtéri futásnál beállítottam workout reminder-t 1 km-re.
De nem rezeg, csak megjeleníti az aktuális adatokat, amit akkor is tenne, ha felemelném a csuklóm.
A régi Bip-em kilométerenként rezgett és megjelenítette az utolsó kilométer idejét.
Ez az óra nem tud ilyet? Vagy, ha tud, hogy kell beállítani?Köszi.
ZoliNem tudom, neked melyik van. Nekem a gts 2e rezeg és az utolsó km adatát mutatja, pedig nem állítottam be semmit erre vonatkozólag.
-
Zoly75
aktív tag
Sziasztok!
Most lett egy ilyen órám.
Szabadtéri futásnál beállítottam workout reminder-t 1 km-re.
De nem rezeg, csak megjeleníti az aktuális adatokat, amit akkor is tenne, ha felemelném a csuklóm.
A régi Bip-em kilométerenként rezgett és megjelenítette az utolsó kilométer idejét.
Ez az óra nem tud ilyet? Vagy, ha tud, hogy kell beállítani?Köszi.
Zoli -
zseko
veterán
Esetleg nem volt frissítés az órára vagy a szoftverre? Sokat jelent a szoftver is. Nekem az óra a zepp-el kibir 20-25 napot, a notify-al 14-16 nap megy. Pedig elvileg hasonlóak a beállítások. Próbáld ki egy nap, hogy kikapcsolod a BT-t. Ha úgy is gyorsan merül, akkor az akkuval lesz gond.
Egy jó ideje nekem is sokkal gyorsabban merül, eddig 20-25 napot bírt, de úgy jó négy hónapja csak ilyen 12-14 napokat megy csak max. Kb. akkor volt utoljára frissítve, azóta nem is engedtem rá újat, a Notify frissült csak le, a Zepp-et nem engedtem.
-
SzaboZE
addikt
Sziasztok! GTS 2e órám van néhány hónapja. Eddig rendben volt, az aksi kb 7-8%-ot merült naponta, de 1-2 hete kb napi 18-20%-ot úgy, hogy az Egészségfigyelés teljesen ki van kapcsolva és a GPS-t nem használom. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mitől merülhet ilyen gyorsan az óra és hogy hogyan lehetne megoldani ezt a problémát?
Esetleg nem volt frissítés az órára vagy a szoftverre? Sokat jelent a szoftver is. Nekem az óra a zepp-el kibir 20-25 napot, a notify-al 14-16 nap megy. Pedig elvileg hasonlóak a beállítások. Próbáld ki egy nap, hogy kikapcsolod a BT-t. Ha úgy is gyorsan merül, akkor az akkuval lesz gond.
-
orkati
tag
Sziasztok! GTS 2e órám van néhány hónapja. Eddig rendben volt, az aksi kb 7-8%-ot merült naponta, de 1-2 hete kb napi 18-20%-ot úgy, hogy az Egészségfigyelés teljesen ki van kapcsolva és a GPS-t nem használom. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mitől merülhet ilyen gyorsan az óra és hogy hogyan lehetne megoldani ezt a problémát?
-
SzaboZE
addikt
-
Milu_PH
csendes tag
Sziasztok!
Szeretnék egy okosórát futáshoz.
3 szempontom van:
-Pulzus mérés
-GPS
-Zenét tudjam vezérelni /Spotify/mindezt egy IPhoneról.
Ajánljátok a GTS 2e-t?
Köszönöm
-
amdboy
senior tag
Igen ez volt a gond
köszönön
-
StarDeLuxe
tag
-
gaborino986
tag
-
egykori
őstag
-
gaborino986
tag
-
amdboy
senior tag
Nekem nyitva volt a ZEPP és bekapcsoltam a GPS-t a telón, után minden ok volt
Nekem is nyitva van
-
gaborino986
tag
-
amdboy
senior tag
Eddig minden rendben van a két appal!
Meg is próbáltam de pl bluetoothon keresztül nem működik. Azt írja, hogy nem találja az applikáció az órámat. Nyissam meg a zeppet ès valamit aktiváljak. De mit?

-
amdboy
senior tag
Eddig minden rendben van a két appal!
Köszi. Kipróbálom
-
gaborino986
tag
-
gaborino986
tag
Én ezt az appot ajánlom az óralapokhoz
App
Rengeteg óralap van, szinte napi frissítéssel és BT-n keresztül küldi az órára.Köszi, ezt is feltettem😀
-
gaborino986
tag
-
StarDeLuxe
tag
Sziasztok!
Két kérdésem lenne azokhoz, akiknek Amazfit GTR 2e órájuk van:
Lépés számot rendesen méri az óra? Vagy ez függ attól, hogy milyen alkalmazásom van? Én azt vettem észre, hogy sokszor mikor csak kicsit mozgatom a karom, nem méri a lépéseket, lehet itt valamit állítani az app-ban? Zepp alkalmazást használok.
Másik kérdésem, hogy hogyan tudom rátenni az órára az amazfitwatchfaces oldalon lévő számlapokat?Köszi
Én ezt az appot ajánlom az óralapokhoz
App
Rengeteg óralap van, szinte napi frissítéssel és BT-n keresztül küldi az órára. -
slice14
veterán
Sziasztok!
Két kérdésem lenne azokhoz, akiknek Amazfit GTR 2e órájuk van:
Lépés számot rendesen méri az óra? Vagy ez függ attól, hogy milyen alkalmazásom van? Én azt vettem észre, hogy sokszor mikor csak kicsit mozgatom a karom, nem méri a lépéseket, lehet itt valamit állítani az app-ban? Zepp alkalmazást használok.
Másik kérdésem, hogy hogyan tudom rátenni az órára az amazfitwatchfaces oldalon lévő számlapokat?Köszi
2. Tedd fel hozzá az app-ot.
-
gaborino986
tag
Sziasztok!
Két kérdésem lenne azokhoz, akiknek Amazfit GTR 2e órájuk van:
Lépés számot rendesen méri az óra? Vagy ez függ attól, hogy milyen alkalmazásom van? Én azt vettem észre, hogy sokszor mikor csak kicsit mozgatom a karom, nem méri a lépéseket, lehet itt valamit állítani az app-ban? Zepp alkalmazást használok.
Másik kérdésem, hogy hogyan tudom rátenni az órára az amazfitwatchfaces oldalon lévő számlapokat?Köszi
-
Lajmund
őstag
Saját magam szivattam. Túl szorosan volt a kezemen. Most átszoktam az eredeti ora hordásra és sokkal jobb. Eddig úgy használtam ahogy a használati utasítás javasolta a csuklotol felfele az alkaron. Most csuklotol a kézfej felé hordom és ott eresebb is a kezem teljesen jól érzékel. Rendszeresen úszok medencébe ott is jól muzsikál jól méri a dolgokat. Aksi még simán kibir egy hetet szóval 1 évig még biztos nem cserélem.
-
Lacko batman
újonc
-
lck
senior tag
Sziasztok!
Kaptam egy Amazfit GTR 2e órát.
Nagyon tetszik, viszont van egy dolog amit nem értek.
Ha mozgásra aktiválódik a kijelző, majd elsötétül, pár másodpercen belül koppintással(érintéssel) újra fel tudom éleszteni. Viszont, ha nem volt előtte aktív, vagy eltelik egy kisebb idő, akkor nem reagál koppintásra.
Ez nálam nincs jól beállítva és fel kéne ébresztenie a kijelzőt érintésre, vagy alapból nem tudja ezt?
Ha beállítasi hiba, akkor hogy kellene beállítanom, mit és hol?
Köszi a segítséget!
Hosszú elsötétülés után csak gombnyomásra ébred. Gyárilag ilyen. Ez hasznos pl.: zuhanyozáskor - nem ugrál a menü összevissza.
-
Lacko batman
újonc
Sziasztok!
Kaptam egy Amazfit GTR 2e órát.
Nagyon tetszik, viszont van egy dolog amit nem értek.
Ha mozgásra aktiválódik a kijelző, majd elsötétül, pár másodpercen belül koppintással(érintéssel) újra fel tudom éleszteni. Viszont, ha nem volt előtte aktív, vagy eltelik egy kisebb idő, akkor nem reagál koppintásra.
Ez nálam nincs jól beállítva és fel kéne ébresztenie a kijelzőt érintésre, vagy alapból nem tudja ezt?
Ha beállítasi hiba, akkor hogy kellene beállítanom, mit és hol?
Köszi a segítséget!
-
scyllarus
veterán
Szerintem szoftverfüggő a mérés pontossága is. Én a ZEPPet kidobtam a telefonról és a Notifyt használom, totál más az alvás elemzés és a pulzus kiértékelés is. (közelebb áll a valóshoz). Ezer opción keresztül lehet állítgatni az értesítések megjelenését és gyakoriságát, rezgését stb. Megvettem, nem vészes összeg az ára, egy napot rá kell szánni a beállítgatásra, de onnantól óramű.
Köszi a tippet, én is kipróbáltam egy hétig, aztán megvettem.
-
sBc
aktív tag
Sziasztok!
Tudtok arra megoldást hogyan lehet 40 másodperces visszaszámlálót beállítani fixre, widget-re?
Illetve csevegő alkalmazás értesítésében megjelenjen a küldött kép? -
SzaboZE
addikt
Szerintem szoftverfüggő a mérés pontossága is. Én a ZEPPet kidobtam a telefonról és a Notifyt használom, totál más az alvás elemzés és a pulzus kiértékelés is. (közelebb áll a valóshoz). Ezer opción keresztül lehet állítgatni az értesítések megjelenését és gyakoriságát, rezgését stb. Megvettem, nem vészes összeg az ára, egy napot rá kell szánni a beállítgatásra, de onnantól óramű.
-
benobi2
csendes tag
Én azt vettem észre, ha túrázok és felmászok egy dombra, akkor ha mérem a pulzust, mindig csak olyan 60-70 közt mér. Közben meg kiugrik a szívem, meg sípol a tüdőm.
-
jan herz
tag
Én is jártam így, addig nem mérte amíg újra nem indítottan az órát
-
Lajmund
őstag
Az utóbbi időben észrevettem hogy amikor bicozok azt a pulzust mutatja végig amivel elindultam.. Meg alapból se mutatja mindig pedig 1 percesre van állítva a megfigyelés. Ha direktbe inditok pulzusmérést az orán akkor jól mutatja. Valaki tapasztalt már hasonlót?
-
amdboy
senior tag
Uhh akkor jó, hogy nem rendeltem huszasat. Köszönöm
-
peestike
senior tag
Ááááá! Full benéztem azt a fránya R betűt.... Igazatok van, az 22-es. Bocsánat!

-
SzaboZE
addikt
-
blackfly
tag
-
amdboy
senior tag
-
peestike
senior tag
-
amdboy
senior tag
Sziasztok. Gtr2e-re 20 vagy 22mm-es óraszíj való?
-
SzaboZE
addikt
Használ valaki xdrip adatokkal működő óralapot? Ha igen, akkor segíthetne, hogy állítsam be, mert nem akarja

-
scyllarus
veterán
-
scyllarus
veterán
-
Jabby
őstag
Sziasztok!
GTR 2e-ből ki lehet exportálni a GPS adatokat GPX fájlba? -
amdboy
senior tag
Igen az volt a baj. Köszönöm szépen
-
Madoc
veterán
-
scyllarus
veterán
Vérnyomásmérős óra kb 3-4 van a világon.
Igen, a Zeppnek kell a helyhozzáférést megadni telefonon. -
amdboy
senior tag
-
Gloob
addikt
-
amdboy
senior tag
Esetleg tudod, hogy azt hol tudom neki megadni?
-
Gloob
addikt
Az asszonynak is az van. Vérnyomásmérés nincs benne, csak pulzus, véroxigén, alvásmonitor, lépés, meg edzések. A vérnyomásmérés órával az egyébként is vicc kategória. Az időjáráshoz valószínű, hogy a helyadatokhoz való hozzáférést kéri, hogy hogy lekérje az adott hely időjárását.
-
amdboy
senior tag
Sziasztok! Boldog tulaja lettem egy Xiaomi Huami Amazfit GTR 2e-nek. Van ebben vèrnyomás mérés? Ha igen hol találom? Illetve az idöjáráshoz valamiféle engedêlyt kér, de nem nagyon értem, hogy mit. Köszi a válaszokat.
-
slice14
veterán
Lehet úgy az órát leválasztani telefonról hogy attól még működjön?
A telefon BT kikapcsolás nem játszik, mert kell a Buds2 kapcsolathoz.Ó előbb gondolkodnom kellett volna, mint kérdezni.
Berakom a Zeep alkalmazást mély alvásba. Ilyenkor nincs kapcsolat a telefon és az óra között.Ez amúgy csak a fenti hiba kiszűrésére kell.
-
slice14
veterán
-
bazsimano
őstag
-
lck
senior tag
-
lck
senior tag
-
bazsimano
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy Watch 6 classic 47mm LTE (SM-R965FZSAEUE)
- Apple Watch S11 Cellular 42mm Gold Titanium - Milánói szíjjal
- Apple Watch Ultra 2 49mm Titanium Case Zafír üveg Karcmentes 97% akkumulátorral
- Apple Watch Series 9 Stainless Steel GPS + Cellular 90% (1év Garancia)
- Samsung Galaxy Watch7 40mm LTE, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó/BONTATLAN Lenovo LOQ i7-13650HX 24GB 1TB RTX 4060 8GB
- US!!! AKCIÓ!!! TÜZES EZÜST! -20%!!! MACBOOK NEO!!!! - MAGYAR BILLES! - SILVER AJÁNDÉKKAL!
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i7-1355U 16GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- Synology DiskStation DS218play! 2lemezes NAS
- Okosóra felvásárlás!! Apple Watch SE/Apple Watch SE 2 (2022)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Én ezt használom évek óta, hibátlan.
a súgóban utána nézek.

Igen, elküldi reggel az alvást, ha valakinek ez fontos. És nézheted a pirinyó képernyőn a grafikont, kb semmire sem jó.




