Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz JoeCockBill #19 üzenetére

    Hidd el, ellenpéldát tudnék én is hozni. Nekem strigulázok, de érzésre - legfőképp abban a méretkategóriában, ahol én nézelődök (5" környéke) - sajnos az a helyzet, amit írtam.
    De a lényeg - és ezt akartam már az első hozzászólásommal is jelezni, - hogy megint itt egy tucat nyújtott képarányú telefon, és úgy ahogy a kompakt kategória kihalt (pedig igény azért volna rá) úgy a 16:9 is szépen eltűnik (ill. gyk. eltűnt). Egyébként nem akarok én senkit meggyőzni arról, hogy melyik a jobb, csak kérek mindenkit, gondolkozzon el azon, hogy mi lenne akkor, ha holnaptól mondjuk csak ultrawide (esetleg a tetejében még hajlított) monitorokat lehetne kapni. Azért sok embernek nem lenne természetes a mosolya. Persze egy idő után ki lehetne mutatni, hogy a hagyományos monitorokra nincs is kereslet. Ja, hogy nincs, és azért? :)

    (#27) -=RelakS=-
    " .. Xperia Z-m szinte ugyanolyan széles, mint az XZ2-m, viszont egy jó centivel rövidebb ... "
    Maradjunk annyiban, hogy a Z-ből volt mit lefaragni ;) .
    ... ill. képzeld most el a Z-det az XZ2 felső-alsó kávájával! Na? Neked melyik kéne (csak a méreteket, ill. a használhatóságot nézve)? ;)

Új hozzászólás Aktív témák