Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Garmin topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
crazyman
csendes tag
Sziasztok!
Előkotortam a fiókból egy ilyen 1S-t :-) Évekkel ezelőtt vettem a feleségemnek, de egyáltalán nem használta, ott hevert a dobozában :-(
Most viszont támadt egy kis egészségügyi problémája, emiatt rendszeresen mérni kell a pulzusát. Így eszembe jutott, elővettem az elfeledt 1S-t.
Picit nehéz volt feltölteni, de a hűtős trükk nélkül is elkezdett tölteni egy nap után, és egész jó kondícióban van.A probléma a következő:
Egy iPhone 12 minihez kellene hozzákapcsolni... mindig kiírt egy fura hibát (több band van a közelben, pedig nem is). Utána fogtam egy androidos telefont, ahhoz simán sikerült hozzákapcsolni, működik rendesen. Leválasztani viszont nem lehet, egy X-es szimbólum + 'Can't unpair' üzenet a jutalom. Persze így az iPhone is azt mondja már, hogy nem csatlakoztatható, mert egy másik telefonhoz van párosítva... Fogtam egy másik androidos telefont, ahhoz ismét simán hozzátudom kapcsolni, ha ugyanazzal a fiókkal jelentkezek be. IPhone-on így sem...Van vmi trükk vagy külső alkalmazás, amivel a párosítást meg lehet szüntetni?
Köszi,
AndrásVégül sikerült megoldani :-)
Azért nem sikerült törölni androidon a párosítást, mivel valójában csak a készüléken tette be a programba, a fiókomhoz nem adta hozzá. Az unpair pedig a fiókból is törölné, de nem volt mit (?).
Ezzel a scripttel sikerült kideríteni:
[link]És jól mondta az iPhone, valóban hozzá volt már adva egy másik fiókhoz (és ezért nem tette be androidon az én fiókomba). Ugyanis anno sok évvel ezelőtt csináltam egy Xiaomi/MI fiókot a nejem emailjével. Most azért nem derült ki, mert alapból az AppleId-vel egy Huami/Zepp fiókot csinál, ott nem bukott ki az egyezőség.
Miután beléptem a Xiaomi fiókkal a Zepp Life-ba, egyből megjelent a régen hozzáadott band az eszközök között, és működött is!Egy újabb kérdés viszont (ha még jár erre valaki :-)):
Az app szerinti 24 órás pulzus mérést ez a band még nem tudja. De időközönként rá lehet bírni az automatikus mérésre? Néha villogtatja a zöld ledeket az alján, szóval lehet, hogy csinálja is... -
crazyman
csendes tag
Sziasztok!
Előkotortam a fiókból egy ilyen 1S-t :-) Évekkel ezelőtt vettem a feleségemnek, de egyáltalán nem használta, ott hevert a dobozában :-(
Most viszont támadt egy kis egészségügyi problémája, emiatt rendszeresen mérni kell a pulzusát. Így eszembe jutott, elővettem az elfeledt 1S-t.
Picit nehéz volt feltölteni, de a hűtős trükk nélkül is elkezdett tölteni egy nap után, és egész jó kondícióban van.A probléma a következő:
Egy iPhone 12 minihez kellene hozzákapcsolni... mindig kiírt egy fura hibát (több band van a közelben, pedig nem is). Utána fogtam egy androidos telefont, ahhoz simán sikerült hozzákapcsolni, működik rendesen. Leválasztani viszont nem lehet, egy X-es szimbólum + 'Can't unpair' üzenet a jutalom. Persze így az iPhone is azt mondja már, hogy nem csatlakoztatható, mert egy másik telefonhoz van párosítva... Fogtam egy másik androidos telefont, ahhoz ismét simán hozzátudom kapcsolni, ha ugyanazzal a fiókkal jelentkezek be. IPhone-on így sem...Van vmi trükk vagy külső alkalmazás, amivel a párosítást meg lehet szüntetni?
Köszi,
András -
grafnet
veterán
Na, 107 nap "semmittevés" után észhez tért az 1S-em!
Passz, miért tért észhez, de elkezdte venni a töltést és már kapcsolódott is.
Mér, számol, jegyzetel, műxik.Öröm, boldogság!
-
orso0355
őstag
Az biztos, hogy én ilyet nem állítgattam rajta, új app-t kapott, előfordulhat, hogy abban mások a beállítások?
S szerintem nálam is úgy ment, ahogy előttem is írták, amíg nem érintetted meg rezgett.
Ebben az "Attól függ, hogy állítod be" tudnál amúgy segíteni?
Keresgettem a beállítások között, de nem találtam ilyet.K gycs
Pl más az okos ébresztés és a "sima" rezgetése. De apptól is függ. Őszintén szólva kínlódtam én is vele, aztán egyszercsak jó lett, azóta nem buzeráltam 😃😃😃
-
gycs02
aktív tag
Az biztos, hogy én ilyet nem állítgattam rajta, új app-t kapott, előfordulhat, hogy abban mások a beállítások?
S szerintem nálam is úgy ment, ahogy előttem is írták, amíg nem érintetted meg rezgett.
Ebben az "Attól függ, hogy állítod be" tudnál amúgy segíteni?
Keresgettem a beállítások között, de nem találtam ilyet.K gycs
-
orso0355
őstag
-
grafnet
veterán
Az enyém már meghalt, de emlékeim szerint addig vibrált, amíg ki nem nyomtam, vagy fel nem ültem.
Nekem a Notify & Mi Band Tools volt fent. Abban állítgattam az ilyesmit. -
gycs02
aktív tag
Sziasztok!
Remélem nézelődik még erre valaki.
Az mitől lehet, hogy ébresztéskor csak 5-ször rezeg a karkötő? Telót cseréltem, s eddig ez nem tűnt fel. Lehet mélyebben alszok. 😃Köszi
-
oris
aktív tag
-
söncö
tag
Beállítasz rajta egy 7:15-ös ébresztést, szinkronizálod a karkötőt, majd törlöd az ébresztést és újra szinkronizálod.
Az eredmény ugyan az sajnos. Ugyan úgy ébreszt.
-
söncö
tag
Beállítasz rajta egy 7:15-ös ébresztést, szinkronizálod a karkötőt, majd törlöd az ébresztést és újra szinkronizálod.
Na holnap reggel megpróbáljuk. Hátha

-
Criminal017
őstag
Sziasztok Urak.
Ha még valaki olvasná ezt a fórumot.
Olyan problémám van az ébresztéssel a karkötőn ami már para jelenség.
Kb 2 éve vettem amikor megjelent. Hajdanán egy 6os szifonnal gurult most viszont pár hónapja cseréltem telefont és úgymond beragadt egy 7:15-ös ébresztés.
A poén az egészben hogy soha nem volt ilyen időponttal riasztás beállítva rajta.
Mikor megvettem az új telefonom szakszerűen párosítás megszűntetés a régi készülékkel aztán összepászítás az újal.
Kipróbáltam azt is ,hogy teljesen lemerítettem a bandet. Meglepetésemre feltöltés után ugyanúgy kelteni akart reggel a szokott időpontban.
Volt újrapárosítás ,lemerítés. Resetelni nem tudom hogyan kell ,viszont így 2 hónap után kezd nagyon idegesítő lenni ,vagy felkelt vagy egy szobával arrébb kell hagyjam estére.
Ha valaki járt ebben a cipőben az megtudná osztsni tapasztalatait?Beállítasz rajta egy 7:15-ös ébresztést, szinkronizálod a karkötőt, majd törlöd az ébresztést és újra szinkronizálod.
-
söncö
tag
Sziasztok Urak.
Ha még valaki olvasná ezt a fórumot.
Olyan problémám van az ébresztéssel a karkötőn ami már para jelenség.
Kb 2 éve vettem amikor megjelent. Hajdanán egy 6os szifonnal gurult most viszont pár hónapja cseréltem telefont és úgymond beragadt egy 7:15-ös ébresztés.
A poén az egészben hogy soha nem volt ilyen időponttal riasztás beállítva rajta.
Mikor megvettem az új telefonom szakszerűen párosítás megszűntetés a régi készülékkel aztán összepászítás az újal.
Kipróbáltam azt is ,hogy teljesen lemerítettem a bandet. Meglepetésemre feltöltés után ugyanúgy kelteni akart reggel a szokott időpontban.
Volt újrapárosítás ,lemerítés. Resetelni nem tudom hogyan kell ,viszont így 2 hónap után kezd nagyon idegesítő lenni ,vagy felkelt vagy egy szobával arrébb kell hagyjam estére.
Ha valaki járt ebben a cipőben az megtudná osztsni tapasztalatait? -
gycs02
aktív tag
Közben megoldottam. Csak újra kellett párosítani. Először is ezzel kezdtem, de okosan a BT párosítást töröltem csak az eszköz párosítás helyett.

-
gycs02
aktív tag
Üdv Urak!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Hiába voltam előrelátó, sajna nem ért ide időben a szíj csájnából, így 2-3 hétig nem tudtam hordani a karkötőt.
Az első napokban lefekvéskor mindig leraktam az ágy mellé, úgy ébresztett, de aztán nem bonyolítottam a dolgot maradt a teló ébreszteni. Most, hogy megjött a pánt, vettem észre, hogy már nem hajlandó ébreszteni. BT-n elérem, csatlakozik is, pulzust mér, de ébreszteni nem hajlandó. Nem a rezgéssel lehet a gond, mert elmulasztott ébresztést sem jelez. A töltést is veszi, de szerintem a lépést sem számlálja, de még kb 20 perce hordom ismét.Mi lehet a gond, mivel próbálkozzak?
Köszi gycs
-
grafnet
veterán
-
ztibor
senior tag
-
grafnet
veterán
Sziasztok, mióta 3.1.0-ra frissített a MI Fit, baromi nehezen kapcsolódik össze a telefonnal a band.
ezért vagy rezeg hívásnál és egyéb beállított dolognál vagy nem.
Sajnos nem engedi downgradelni 3.0.6-ra, pedig nagyon szívesen kipróbálnám azzal megy e.
Van ezzel másnak is problémája? Esetleg megoldása?Van frissebb: 3.1.2, lehet javították a hibát
downgrade: töröld le, apkmirror-ról meg szedd le a korábbit. -
ztibor
senior tag
Sziasztok, mióta 3.1.0-ra frissített a MI Fit, baromi nehezen kapcsolódik össze a telefonnal a band.
ezért vagy rezeg hívásnál és egyéb beállított dolognál vagy nem.
Sajnos nem engedi downgradelni 3.0.6-ra, pedig nagyon szívesen kipróbálnám azzal megy e.
Van ezzel másnak is problémája? Esetleg megoldása? -
orso0355
őstag

Vannak fizetős appjaim, oda az van írva, hogy "megvásárolva". Itt meg csak hogy "telepítve". És nincs semmi ilyen, hogy vegyem meg vagy akármi. Mindig is ingyenes volt.
Nem mintha bánnám, csak furcsa amikor másnál olvasom, hogy fizetős. Lehet hogy más oprendszer? -
szpali
addikt
-
orso0355
őstag
-
k-dani
csendes tag
Én is vettem egy Mi Band 1S-t nemrég, nekem se működött. Az enyémen a három kis pötty világított nagyon halványan folyamatosan. Akármilyen töltőre dugtam, semmi változás, nem kezdett el villogni egy lámpa se. Se a gyári alkalmazás, se többféle eszköz bluetooth keresője nem találta meg. Napokra félretettem, gondoltam talán egyszer végleg lemerül, és vagy lesz vele valami, vagy nem. Na, ez bejött, amikor már egy pont se világított, rádugtam egy töltőre és felvillant az első lámpa, elkezdett tölteni. Onnantól bluetooth-on is elérhetővé vált.
-
Arak95
tag
-
orso0355
őstag
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Mi Band Tools-t vagy a Mi Band Notify-t érdemes e felrakni a gyári app mellé? Mi a külömbség ? Melyik a használhatóbb? Melyik az amelyik fel van ruházva azzal a tudással amivel a gyári Mi Fit de még is ad valami pluszt.
Jelenleg egy árban van mind a 2 appAttól függ, mire akarod használni.
(Egyébként én nem értem, nekem ingyenesek ezek az appok. Nektek nem?
) -
Büszkesas
csendes tag
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Mi Band Tools-t vagy a Mi Band Notify-t érdemes e felrakni a gyári app mellé? Mi a külömbség ? Melyik a használhatóbb? Melyik az amelyik fel van ruházva azzal a tudással amivel a gyári Mi Fit de még is ad valami pluszt.
Jelenleg egy árban van mind a 2 app -
CseLa
csendes tag
Sziasztok! Én is Mi Band 1S tulaj lettem, ma kaptam meg, megosztom veletek a tapasztalatokat mert "érdekes".
GearBest-ről rendeltem kíváncsi voltam (és mert promóban nem lehetett kihagyni 7,19$-ért :-)) Megjegyzem még mindig van és most sem sokkal több...Ha valaki még szeretne: https://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_263275.html
Amiért írok: Gyors szállítás, profi csomagolás, sérülésmentes cucc, kicsomagoltam körbecsodáltam és ki is akartam próbálni de nem jelzett semmit, nem akart a töltés sem elindulni. Elkezdtem a neten utánaolvasni, nagyon sokan hasonlóan jártak, mint itt a fórumon is olvasható tőletek is. Próbáltam többféle töltővel, labortáppal (beállított áramkorláttal), notebook USB kimenettel, annak dokkolójával, semmi eredménnyel.
4-5 óra kísérletezés után (nem csak ezzel foglalkoztam ez idő alatt. :-) ) írtam az ügyfélszolgálatnak is mi van ilyenkor? Vissza úgysem küldtem volna... Pontosan már nem tudom mennyi ideig volt a notebook USB-ben (kb. 2-3 órát folyamatosan) ismét kihúztam és visszadugtam egy másik portba (hátha...) és IGEN erre el kezdet életre kelni. 10 perc után már a Samsung S4-el (S7-es 6.0.1-es Androiddal) is kommunikált, Mi Fit kapcsolat is ok. Most mikor írom a tapasztalatomat már a 3. Led villog: hamarosan TELE lesz az akku. Szóval aki eddig nem tudta kicsit tényleg problémás ez a része, de kitartást nem feltétlen kukás ha nem tölt azonnal. Köszönöm nektek az előzőekben leírt hasznos hozzászólásokat, tanácsokat, kezdőként már ugrottam egyből egy nagyot. :-) Ha ezzel én is segítettem másnak már megérte. Üdv Mindenkinek!
-
orso0355
őstag
Sikerult koszonom. Fagyasztoba tettem 2 orat, utana mar toltott is a huawei p10 toltovel. Amugy kinek mennyi uzemido szokott kijonni vele?
Attól függ, mire használod. Én elvétve töltöm, olyan havonta-kéthavonta.
-
dredjudge84
őstag
Sikerult koszonom. Fagyasztoba tettem 2 orat, utana mar toltott is a huawei p10 toltovel. Amugy kinek mennyi uzemido szokott kijonni vele?
-
F e Z o
veterán
Mit értesz az alatt, hogy "túl erős neki"?
Annyit ad le a töltő, amennyit "kér" az adott eszköz, hacsak nem akar túl sokat...
Egy iPad pl. nem tölthető egy 0,5A-es töltővel, de az említett Kindle minden gond nélkül tölthető akár egy 2-3A-es USB-s töltővel is.
Nálam van egy 5 portos asztali töltő, szinte mindent azzal töltünk...
Telefontöltővel nekem sem kapcsolt be első töltéskor a Mi Band. Dugd be egy számítógép usb portba, s hátha felvillan az első fehér led.
-
orso0355
őstag
Mit értesz az alatt, hogy "túl erős neki"?
Annyit ad le a töltő, amennyit "kér" az adott eszköz, hacsak nem akar túl sokat...
Egy iPad pl. nem tölthető egy 0,5A-es töltővel, de az említett Kindle minden gond nélkül tölthető akár egy 2-3A-es USB-s töltővel is.
Nálam van egy 5 portos asztali töltő, szinte mindent azzal töltünk...
Én nem értek hozzá, de semmi mással nem lehet tölteni a Mi Band-et (legalábbis az 1s-t, ami nekem is van), csak a számítógépes USB-vel. Próbáltam én mindennel, hogy teszteljem, de nem. Ebből következtettem, hogy nem engedi túl erős töltőkkel (nekem általában 2,1-es, 2,4-es töltőfejeim vannak).
A Kindle más tészta, ott azért vettük direkt az adaptert, hogy arra szabott legyen a töltés, és ne csak gépen lehessen tölteni, hanem hálózatról is.
-
Oldman2
nagyúr
Hogy akarod tölteni? Mobil vagy más töltővel? Mert az túl erős neki, és nem fogja tölteni, csak számítógép USB-jén keresztül fog sikerülni. (Nekem pl. ment egy Amazonos Kindle e-olvasó adapterével is, de mivel azt is alapesetben számítógépről kell tölteni, nyilván úgy korlátozza a töltést, ezért sikerült vele.)
Mit értesz az alatt, hogy "túl erős neki"?
Annyit ad le a töltő, amennyit "kér" az adott eszköz, hacsak nem akar túl sokat...
Egy iPad pl. nem tölthető egy 0,5A-es töltővel, de az említett Kindle minden gond nélkül tölthető akár egy 2-3A-es USB-s töltővel is.
Nálam van egy 5 portos asztali töltő, szinte mindent azzal töltünk...
-
orso0355
őstag
Az előző hozzászólásomhoz hozzátenném: Az a gondom, hogy ha töltőre dugom, nem jelzi a töltést, a teló meg nem találja a kapcsolatot.
Hogy akarod tölteni? Mobil vagy más töltővel? Mert az túl erős neki, és nem fogja tölteni, csak számítógép USB-jén keresztül fog sikerülni. (Nekem pl. ment egy Amazonos Kindle e-olvasó adapterével is, de mivel azt is alapesetben számítógépről kell tölteni, nyilván úgy korlátozza a töltést, ezért sikerült vele.)
-
F e Z o
veterán
Lehűtöttem, semmi változás. Visszakérem az árát ebayen. Vagy van más ötlet esetleg?
Számítógép usb portjára tedd rá, úgy hogy teljesen legyen betolva a töltőbe.
-
dredjudge84
őstag
-
szpali
addikt
Az előző hozzászólásomhoz hozzátenném: Az a gondom, hogy ha töltőre dugom, nem jelzi a töltést, a teló meg nem találja a kapcsolatot.
Lehet, hogy túl van merülve. Tedd be 1 órára a hűtőbe.
Ellenorizd, hogy elég mélyen benne van-eba töltőben. Töltés közben világítani kell a led-eknek. -
dredjudge84
őstag
Udv!
Vettem egy ilyen karkotot. Sose volt ilyenem, ezert ne kovezzetek meg a kerdesert. Hol kell bekapcsolni?
Az előző hozzászólásomhoz hozzátenném: Az a gondom, hogy ha töltőre dugom, nem jelzi a töltést, a teló meg nem találja a kapcsolatot.
-
dredjudge84
őstag
Udv!
Vettem egy ilyen karkotot. Sose volt ilyenem, ezert ne kovezzetek meg a kerdesert. Hol kell bekapcsolni?
-
orso0355
őstag
Nos. A szituáció a következő.
Párosítom, minden oké kb negyedóra-félóráig. Aztán valahogy elkezd rezegni és villogni, ha megérintem, abbahagyja, de a mobilon ez úgy jelenik meg, hogy újra kapcsolódik a telefon és a karkötő. A gyári Mi Fittel nézem. Értesítéseket továbbra is küldi, viszont az ébresztés a tíz tesztelés ellenére SEM működött ma reggel sem. Nem szinkronizál alvásadatokat sem.
Pedig még elalvás előtt is kipróbáltam: intelligens ébresztés a Mi Band Tools-ban belőve, bluetooth kikapcs, ébreszt. Minden oké, érintéssel jóváhagytam. És reggelre nem ébresztett mégse.
Kérlek, adjatok valami tanácsot, mi a fenét csináljak? Xiaomi a telefon, Xiaomi a band, és nem működnek együtt????? Iszonyú csalódás

Megoldódni látszik a probléma a Redmi 4X-ben fejlesztői beállításokban memória-optimalizálást és MIUI optimalizálást kilőve ébreszt, szinkronizál, stb.

-
orso0355
őstag
Nos. A szituáció a következő.
Párosítom, minden oké kb negyedóra-félóráig. Aztán valahogy elkezd rezegni és villogni, ha megérintem, abbahagyja, de a mobilon ez úgy jelenik meg, hogy újra kapcsolódik a telefon és a karkötő. A gyári Mi Fittel nézem. Értesítéseket továbbra is küldi, viszont az ébresztés a tíz tesztelés ellenére SEM működött ma reggel sem. Nem szinkronizál alvásadatokat sem.
Pedig még elalvás előtt is kipróbáltam: intelligens ébresztés a Mi Band Tools-ban belőve, bluetooth kikapcs, ébreszt. Minden oké, érintéssel jóváhagytam. És reggelre nem ébresztett mégse.
Kérlek, adjatok valami tanácsot, mi a fenét csináljak? Xiaomi a telefon, Xiaomi a band, és nem működnek együtt????? Iszonyú csalódás

-
orso0355
őstag
Aztán most egy óra elteltével megőrült
állandóan ledobta a telefon, mindig újrakereste, ezért mindig újra rezgett és villogott a három led... Újraindítás, leválasztás, újrapárosítás...Nemár

-
orso0355
őstag
Sziasztok!
Én már jó ideje nyúzom ezt a kis kütyüt, imádom. Elephone P6000-el tökéletesen ment minden, a Mi Band Tools és a Mi Fit appokkal.
Lecseréltem a telefonom pár napja egy Redmi 4X-re (MIUI Global Stabil 8.2.10.0), és itt is azonnal párosítottam, értesítések gyönyörűen jönnek is, minden fasza, épp csak az ébresztést nem tudom az istennek se beállítani. Azt vettem észre, hogy nem szinkronizál a Mi Fit, lehúzom, 0%, és ennyi. Így nyilván az ébresztéseket se fogja ráküldeni a Mi Band-re.
Van valami tapasztalatotok? Mit tegyek? Mi lehet a gond?
Köszi!
Érdekes. Egy újabb leválasztás/újrapárosítás most megoldotta. Fogalmam nincs, mi változott, de most jó.

-
orso0355
őstag
Sziasztok!
Én már jó ideje nyúzom ezt a kis kütyüt, imádom. Elephone P6000-el tökéletesen ment minden, a Mi Band Tools és a Mi Fit appokkal.
Lecseréltem a telefonom pár napja egy Redmi 4X-re (MIUI Global Stabil 8.2.10.0), és itt is azonnal párosítottam, értesítések gyönyörűen jönnek is, minden fasza, épp csak az ébresztést nem tudom az istennek se beállítani. Azt vettem észre, hogy nem szinkronizál a Mi Fit, lehúzom, 0%, és ennyi. Így nyilván az ébresztéseket se fogja ráküldeni a Mi Band-re.
Van valami tapasztalatotok? Mit tegyek? Mi lehet a gond?
Köszi!
-
F e Z o
veterán
-
F e Z o
veterán
Most rendeltem gearbest-ről mi band 1s-t, de töltőre dugva sem villan fel a 3 led. Próbáltam kopogtatni, , de semmi. Valakinek valami ötlet?
-
Criminal017
őstag
-
air
nagyúr
Rakd be mind a kettőt a hűtőbe (ne a fagyasztóba!) egy éjszakára.
Már régen kiderült, hogy ennek semmi értelme.
-
Criminal017
őstag
Sziasztok,
Két Mi Band 1S fiókban eltöltött hosszú idő után (több mint fél év) meg sem nyikkan.
Az egyik a töltőre rádugva 3 led bekapcsolással reagált, majd ezt hosszasan égve is hagyta a másik semmit nem reagált a töltésre. (1 óra után sem)Az első, amelyiknél a 3 led világított bluetooth-on észlelhető (de csatlakozni nem lehet rá) a második nem is észlelhető.
Ilyenkor mi a teendő? Kuka?
Köszönöm!
Rakd be mind a kettőt a hűtőbe (ne a fagyasztóba!) egy éjszakára.
-
Patrol
tag
Sziasztok,
Két Mi Band 1S fiókban eltöltött hosszú idő után (több mint fél év) meg sem nyikkan.
Az egyik a töltőre rádugva 3 led bekapcsolással reagált, majd ezt hosszasan égve is hagyta a másik semmit nem reagált a töltésre. (1 óra után sem)Az első, amelyiknél a 3 led világított bluetooth-on észlelhető (de csatlakozni nem lehet rá) a második nem is észlelhető.
Ilyenkor mi a teendő? Kuka?
Köszönöm!
-
air
nagyúr
-
masssza29
csendes tag
Keresek olyan appot ami edzzés közben is tudja a pulzust mérni folyamatosam akár több edzésfajtában is.
-
jansi
csendes tag
Most frissült a play-es verzió 3.0.2.-re
-
szpali
addikt
-
air
nagyúr
Frissült a Xiaomi Marketes Mi Fit, 3.0.0-ra. Google Playre gondolom napokon belül kerül ki. Új designt kapott, illetve az 1S kapott firmware frissítést.
A Play-en azóta sem frissült a Fit.
Le lehet tölteni valahonnan nemzetközi (angol nyelvű) verziót? -
Gigi01
őstag
Frissült a Xiaomi Marketes Mi Fit, 3.0.0-ra. Google Playre gondolom napokon belül kerül ki. Új designt kapott, illetve az 1S kapott firmware frissítést.
Ez valahonnan letölthető,mert a telefonommal nem tudom lefrissíteni.Azért is akarom kipróbálni,mert nem mutatja az alvásomat,csak tölt-tölt(adatok lekérése),pár napja.
-
szpali
addikt
Frissült a Xiaomi Marketes Mi Fit, 3.0.0-ra. Google Playre gondolom napokon belül kerül ki. Új designt kapott, illetve az 1S kapott firmware frissítést.
Köszi
Sikíts, ha lesz Play verzió is 😇 -
Criminal017
őstag
Frissült a Xiaomi Marketes Mi Fit, 3.0.0-ra. Google Playre gondolom napokon belül kerül ki. Új designt kapott, illetve az 1S kapott firmware frissítést.
-
Criminal017
őstag
Aki nem olvassa a Mi Band kettes topikot, itt egy módosított alkalmazás azoknak, akik két Mi Bandet használnának egyszerre. Létre kell hozni még egy fiókot, több itt: [link]
-
ferob
őstag
Sima hütős dolog nem a gyors merülésre orvosság, hanem ha nem akarja venni a töltést.
Én javasoltam külföldi fórumon olvasottak, és saját tapasztalat alapján ilyet korábban, mert nekem bevált.
De mint írtam arra hogy nem vette a töltést.Nekem a karkötő nem merül gyorsan, az tényleg akksi probléma lehet, nekem a telefont húzta egy időben éjszaka nagyon, hiába kapcsoltam ki az alvás és pulzusfigyelést(az alvásfigyelés is ahogy tudom a pulzus figyelése alapján történik nála), ezért a bluetooth lett kikapcsolva éjszakára. Nappal meg tette a dolgát.
(értesítésekre és ébresztésre használom csak már)Sehol nem írtam, hogy arra lenne megoldás, én magam is a túlmerülésről beszéltem.
-
Amur
addikt
Sajnos páran próbálkoztak ezzel régebben, de minden esetben ki lett javítva, hogy senki ne tegye a mélyhűtőbe, mert károsítja.
Segítség lehet a túlmerüléskor egy kis időre a hűtő sima részébe helyezés, de a hűtő nem azt jelenti, hogy bármilyen elektronikus eszközt a mélyhűtőbe kell helyezni.
Sima hütős dolog nem a gyors merülésre orvosság, hanem ha nem akarja venni a töltést.
Én javasoltam külföldi fórumon olvasottak, és saját tapasztalat alapján ilyet korábban, mert nekem bevált.
De mint írtam arra hogy nem vette a töltést.Nekem a karkötő nem merül gyorsan, az tényleg akksi probléma lehet, nekem a telefont húzta egy időben éjszaka nagyon, hiába kapcsoltam ki az alvás és pulzusfigyelést(az alvásfigyelés is ahogy tudom a pulzus figyelése alapján történik nála), ezért a bluetooth lett kikapcsolva éjszakára. Nappal meg tette a dolgát.
(értesítésekre és ébresztésre használom csak már) -
Peterhappy
addikt
-
g0dl
addikt
Na, tegnapelőtt éjszaka 7%-ot merült bekapcsolt bluetooth mellett, ma 5%-ot kikapcsolt bluetooth mellett.
Napközben kopik nagyon, átlag 15-20%-ot.Akkor pont fordítva van, mint nálam, nekem éjjel merült sokat. De az éjszakai 5-7 % is nagyon sok.
Esetleg próbáld ki csak a gyári alkalmazással, de ez csak tipp. -
Peterhappy
addikt
-
Peterhappy
addikt
-
g0dl
addikt
Szia,
Néztem már, előbb a bluetooth-t kapcsoltam ki éjszakára, nemrég pár napra uninstalláltam a Mi Band Toolst, később a Mi Fit-et is. Akkor is merült, mikor semmi sem volt, amivel szinkronizálhatott volna.
Most 87%-on van az aksi, tegnap késő este volt 100%, szerintem egyszerűen csak megöregedett.
Pulzusmérés nincs bekapcsolva, sem az alvásfigyelés (vagy mi).
Köszi!
PéterIgen, de azt nézd meg, hogy mennyit merül egy éjszaka, és mennyit egy nappal.
Nekem ez segített a megoldásban. -
Peterhappy
addikt
Szia,
Néztem már, előbb a bluetooth-t kapcsoltam ki éjszakára, nemrég pár napra uninstalláltam a Mi Band Toolst, később a Mi Fit-et is. Akkor is merült, mikor semmi sem volt, amivel szinkronizálhatott volna.
Most 87%-on van az aksi, tegnap késő este volt 100%, szerintem egyszerűen csak megöregedett.
Pulzusmérés nincs bekapcsolva, sem az alvásfigyelés (vagy mi).
Köszi!
Péter -
g0dl
addikt
Sziasztok,
Nemrég még kb. 3 hetet bírt a karkötő egy töltéssel, legutóbb 8 nap után lemerült, most 3-4 nap alatt lemegy 80 vagy akár 100%-ról 4-5%-ra (vagy nemrég épp 0-ra).
Van ötletetek, mivel lehetne menteni az aksit? Vagy kuka?
Valami hűtős dolog rémlett, behajítottam a minap egy éjszakára mínusz pár fokra, de semmit nem segített...Előre is köszi,
PéterSzerk:
Mi band Tools-t is használok, de nem az zabálja az aksit és sajnos nem is csak a Mi Fit, próbáltam előbbi nélkül használni pár napig, most két napig egyik sem volt a telefonon, ergo nem szinkronizálgathatott megállás nélkül, mégis lement úgy 60%-ot két nap alatt az aksi.
Nézd meg, mikor merül sokat. Nekem volt ilyen, és az derült ki, hogy éjszaka merült rengeteget. Ha csak a gyári sw- használom, akkor nem jön elő. Szerintem egész éjszaka nyomta a pulzus mérést, vagy egyfolytában akart beszélgetni a telefonnal, és ez merítette.
-
Peterhappy
addikt
Sajnos páran próbálkoztak ezzel régebben, de minden esetben ki lett javítva, hogy senki ne tegye a mélyhűtőbe, mert károsítja.
Segítség lehet a túlmerüléskor egy kis időre a hűtő sima részébe helyezés, de a hűtő nem azt jelenti, hogy bármilyen elektronikus eszközt a mélyhűtőbe kell helyezni.
Értem, köszönöm szépen!
-
ferob
őstag
Itt olvastam, de ha nagyon hideg nem tesz neki jót, akkor mindegy is, elég sokat mászkáltam mostanság a szabad levegőn és ugyebár nincs épp kánikula...

De egyébként igazad lehet, lehet hogy megadtam neki a kegyelemdöfést.
Köszi!
PéterSajnos páran próbálkoztak ezzel régebben, de minden esetben ki lett javítva, hogy senki ne tegye a mélyhűtőbe, mert károsítja.
Segítség lehet a túlmerüléskor egy kis időre a hűtő sima részébe helyezés, de a hűtő nem azt jelenti, hogy bármilyen elektronikus eszközt a mélyhűtőbe kell helyezni.
-
Peterhappy
addikt
Ne viccelj, sehol nem olvashattad, hogy a mélyhűtőbe helyezés, főleg egy éjszakára megoldás lehet.
Az ilyen hideg károsítja az akkumulátort, ami nálad valószínűleg eddig sem működött valami jól, így ezzel csak rontottál a helyzeten.Egyáltalán nem gond, ha használja valaki alacsonyabb töltöttségi szintig, csak akkor lehetnek problémák, ha valaki nem tölti fel időben, főleg akkor, ha már valamennyire el van használódva az akkumulátor, mert úgy előfordulhat a túlmerülés.
Itt olvastam, de ha nagyon hideg nem tesz neki jót, akkor mindegy is, elég sokat mászkáltam mostanság a szabad levegőn és ugyebár nincs épp kánikula...

De egyébként igazad lehet, lehet hogy megadtam neki a kegyelemdöfést.
Köszi!
Péter -
ferob
őstag
Sziasztok,
Nemrég még kb. 3 hetet bírt a karkötő egy töltéssel, legutóbb 8 nap után lemerült, most 3-4 nap alatt lemegy 80 vagy akár 100%-ról 4-5%-ra (vagy nemrég épp 0-ra).
Van ötletetek, mivel lehetne menteni az aksit? Vagy kuka?
Valami hűtős dolog rémlett, behajítottam a minap egy éjszakára mínusz pár fokra, de semmit nem segített...Előre is köszi,
PéterSzerk:
Mi band Tools-t is használok, de nem az zabálja az aksit és sajnos nem is csak a Mi Fit, próbáltam előbbi nélkül használni pár napig, most két napig egyik sem volt a telefonon, ergo nem szinkronizálgathatott megállás nélkül, mégis lement úgy 60%-ot két nap alatt az aksi.
Ne viccelj, sehol nem olvashattad, hogy a mélyhűtőbe helyezés, főleg egy éjszakára megoldás lehet.
Az ilyen hideg károsítja az akkumulátort, ami nálad valószínűleg eddig sem működött valami jól, így ezzel csak rontottál a helyzeten.Egyáltalán nem gond, ha használja valaki alacsonyabb töltöttségi szintig, csak akkor lehetnek problémák, ha valaki nem tölti fel időben, főleg akkor, ha már valamennyire el van használódva az akkumulátor, mert úgy előfordulhat a túlmerülés.
-
Peterhappy
addikt
20% alá nem szabad?
Én úgy tudtam 5-10 alá, de 15 alá soha nem engedtem 
Külföldi, ajándékba kaptam. Hát... azért köszi

-
Aaron14
őstag
Sziasztok,
Nemrég még kb. 3 hetet bírt a karkötő egy töltéssel, legutóbb 8 nap után lemerült, most 3-4 nap alatt lemegy 80 vagy akár 100%-ról 4-5%-ra (vagy nemrég épp 0-ra).
Van ötletetek, mivel lehetne menteni az aksit? Vagy kuka?
Valami hűtős dolog rémlett, behajítottam a minap egy éjszakára mínusz pár fokra, de semmit nem segített...Előre is köszi,
PéterSzerk:
Mi band Tools-t is használok, de nem az zabálja az aksit és sajnos nem is csak a Mi Fit, próbáltam előbbi nélkül használni pár napig, most két napig egyik sem volt a telefonon, ergo nem szinkronizálgathatott megállás nélkül, mégis lement úgy 60%-ot két nap alatt az aksi.
Én szerintem az lehet a probléma, hogy engedted 20% alá merülni. Elvileg nincs benne védelem és ha 20% alá merül, akkor károsodik az akkumulátor. Ha itthon vetted és 10.000 Ft felett, akkor 1 év jótállás és 1 év szavatosság jár rá!

-
Peterhappy
addikt
Sziasztok,
Nemrég még kb. 3 hetet bírt a karkötő egy töltéssel, legutóbb 8 nap után lemerült, most 3-4 nap alatt lemegy 80 vagy akár 100%-ról 4-5%-ra (vagy nemrég épp 0-ra).
Van ötletetek, mivel lehetne menteni az aksit? Vagy kuka?
Valami hűtős dolog rémlett, behajítottam a minap egy éjszakára mínusz pár fokra, de semmit nem segített...Előre is köszi,
PéterSzerk:
Mi band Tools-t is használok, de nem az zabálja az aksit és sajnos nem is csak a Mi Fit, próbáltam előbbi nélkül használni pár napig, most két napig egyik sem volt a telefonon, ergo nem szinkronizálgathatott megállás nélkül, mégis lement úgy 60%-ot két nap alatt az aksi.
-
zeno79
őstag
6.30ról atallitottam 6.00ra a mifitben az ebresztest, es 6.30kor is ebreszt ugyanugy. nem zavar, inkabb 2x mint egyszer sem.
-
Koszta
tag
Nem biztos, hogy ez a gond, de nálam akkor fordul elő hasonló jelenség, amikor okos ébresztőt állítottam be (ebből elvileg 3 db-ot eltárol a kütyü bluetooth kapcsolat nélkül is), majd a telefonon romot cseréltem. Így a Band Tools nem jelezte, hogy lenne bármilyen ébresztő is beállítva, mégis reggelente ébresztett adott időpontban. Kellett kis idő, mire rájöttem, hogy ez lehet a gond, és beállítottam 3 okos ébresztőt is, majd mindegyiket kikapcsoltam, ezzel az előző eltárolt ébresztőt sikerült kitörölni, így már tökéletesen működik.

Nem lehet nálad is valami hasonló jelenség (pl. régebben eltárolt okos ébresztés)?
-
Aaron14
őstag
Sziasztok!
Végül megtartottam a kis Mi Band-et és nem bántam meg! :-) Egy dolgot viszont nem értek. Ha 3 különböző ébresztési időpont van beállítva, de csak 2 aktív, akkor miért ébreszt az inaktív időpontban is?
-
Tomace91
senior tag
Sziasztok!
Bocsánat a kérdésért, de tudnak nekem valaki linkelni eredeti fekete szíjat? A mostani ami az alap az 1 hónap híján 1 éves és most ahol összepattintom elrepedt, mivel én minden fürdés vagy pakolásos fizikai munka előtt leveszem. Lehetőleg eredeti szíjat vennék, mert ez bevált.
Segítségeteket előre is köszönöm!

-
g0dl
addikt
Ezeket a gyáriban is lehet. Én most csak azt használom, és hangouts, viber, sms, gmail megy.
-
Amur
addikt
Sziasztok!
Vacilálok, hogy megtartsam-e a Mi Band 1S-sem vagy sem. 10.990 Ft-ért vettem, de én vagyok az a típus, ha van magyar gari, akkor inkább kiadok ennyit. Arról nem is beszélve, hogy egyszer már cseréltettem, mert az elsőben zörgött a vibramotor és baromi idegesítő volt és ezt egy banggood-os rendeléssel elég nehezen kivitelezhettem volna.
3 nap után a következőket szűrtem le.
-Csak és kizárólag a bal kezemen érdemes hordani, mivel a jobb kezemen fogmosás közben kb. megtettem 1.000 lépést. Egyébként van jelentősége, hogy az app-ban bal vagy jobb kézre van állítva?
-Az alváselemzés egész jó és a rezgésre is kellemes kelni, azonban így kb. 15%-ot lehúz a telefonomról este. Maximum töltőre teszem a telefont, így lehet kiküszöbölni.
-Jó dolog, hogy jelzi, ha éppen hívnak, de sajnos ezenkívül mást nem tud jelezni.
-A pulzusmérés néha egész pontos, de talán ez a legkevésbé megbízható funkciója.Megtetett távolságot a telefonom alapból mér, a rezgése is elég erős, alváselemző funkció is van benne (persze nyilván nem ilyen pontos, mint a Mi Band-é).
Szóval, most megy a vacilálás. 40 napon belül visszavásárolják, de persze nem akarom addig használni, majd utána vissza adni nekik full használtan.
"-Jó dolog, hogy jelzi, ha éppen hívnak, de sajnos ezenkívül mást nem tud jelezni."
Dehogynem!
Nálam email, viber üzenet,SMS, sőt pár alkalmazás értesítése is be van állítva.
(MI Band Tools alkalmazásban lehet pl.) -
nagysuhi
tag
Sziasztok!
Vacilálok, hogy megtartsam-e a Mi Band 1S-sem vagy sem. 10.990 Ft-ért vettem, de én vagyok az a típus, ha van magyar gari, akkor inkább kiadok ennyit. Arról nem is beszélve, hogy egyszer már cseréltettem, mert az elsőben zörgött a vibramotor és baromi idegesítő volt és ezt egy banggood-os rendeléssel elég nehezen kivitelezhettem volna.
3 nap után a következőket szűrtem le.
-Csak és kizárólag a bal kezemen érdemes hordani, mivel a jobb kezemen fogmosás közben kb. megtettem 1.000 lépést. Egyébként van jelentősége, hogy az app-ban bal vagy jobb kézre van állítva?
-Az alváselemzés egész jó és a rezgésre is kellemes kelni, azonban így kb. 15%-ot lehúz a telefonomról este. Maximum töltőre teszem a telefont, így lehet kiküszöbölni.
-Jó dolog, hogy jelzi, ha éppen hívnak, de sajnos ezenkívül mást nem tud jelezni.
-A pulzusmérés néha egész pontos, de talán ez a legkevésbé megbízható funkciója.Megtetett távolságot a telefonom alapból mér, a rezgése is elég erős, alváselemző funkció is van benne (persze nyilván nem ilyen pontos, mint a Mi Band-é).
Szóval, most megy a vacilálás. 40 napon belül visszavásárolják, de persze nem akarom addig használni, majd utána vissza adni nekik full használtan.
Nekem is ilyen van, itthon vettem, a garancia miatt én is inkább kiadok érte egy kicsit többet.
Fél éves, főleg pulzusmérésre és lépésszámlálásra használom.
Jobb kezes vagyok, a jobb kezemen hordom, mert a balon a karórám van.
Nálam nem "lépeget" karmozgásra (fogmosás meg miegymás
...)
Meg vagyok vele elégedve, egyelőre nem cserélem le másra. -
Criminal017
őstag
Sziasztok!
Vacilálok, hogy megtartsam-e a Mi Band 1S-sem vagy sem. 10.990 Ft-ért vettem, de én vagyok az a típus, ha van magyar gari, akkor inkább kiadok ennyit. Arról nem is beszélve, hogy egyszer már cseréltettem, mert az elsőben zörgött a vibramotor és baromi idegesítő volt és ezt egy banggood-os rendeléssel elég nehezen kivitelezhettem volna.
3 nap után a következőket szűrtem le.
-Csak és kizárólag a bal kezemen érdemes hordani, mivel a jobb kezemen fogmosás közben kb. megtettem 1.000 lépést. Egyébként van jelentősége, hogy az app-ban bal vagy jobb kézre van állítva?
-Az alváselemzés egész jó és a rezgésre is kellemes kelni, azonban így kb. 15%-ot lehúz a telefonomról este. Maximum töltőre teszem a telefont, így lehet kiküszöbölni.
-Jó dolog, hogy jelzi, ha éppen hívnak, de sajnos ezenkívül mást nem tud jelezni.
-A pulzusmérés néha egész pontos, de talán ez a legkevésbé megbízható funkciója.Megtetett távolságot a telefonom alapból mér, a rezgése is elég erős, alváselemző funkció is van benne (persze nyilván nem ilyen pontos, mint a Mi Band-é).
Szóval, most megy a vacilálás. 40 napon belül visszavásárolják, de persze nem akarom addig használni, majd utána vissza adni nekik full használtan.
A helyedben tennék egy próbát a Mi Band 2-vel. Eustocknál épp' 10000 Forint.
-
Aaron14
őstag
Sziasztok!
Vacilálok, hogy megtartsam-e a Mi Band 1S-sem vagy sem. 10.990 Ft-ért vettem, de én vagyok az a típus, ha van magyar gari, akkor inkább kiadok ennyit. Arról nem is beszélve, hogy egyszer már cseréltettem, mert az elsőben zörgött a vibramotor és baromi idegesítő volt és ezt egy banggood-os rendeléssel elég nehezen kivitelezhettem volna.
3 nap után a következőket szűrtem le.
-Csak és kizárólag a bal kezemen érdemes hordani, mivel a jobb kezemen fogmosás közben kb. megtettem 1.000 lépést. Egyébként van jelentősége, hogy az app-ban bal vagy jobb kézre van állítva?
-Az alváselemzés egész jó és a rezgésre is kellemes kelni, azonban így kb. 15%-ot lehúz a telefonomról este. Maximum töltőre teszem a telefont, így lehet kiküszöbölni.
-Jó dolog, hogy jelzi, ha éppen hívnak, de sajnos ezenkívül mást nem tud jelezni.
-A pulzusmérés néha egész pontos, de talán ez a legkevésbé megbízható funkciója.Megtetett távolságot a telefonom alapból mér, a rezgése is elég erős, alváselemző funkció is van benne (persze nyilván nem ilyen pontos, mint a Mi Band-é).
Szóval, most megy a vacilálás. 40 napon belül visszavásárolják, de persze nem akarom addig használni, majd utána vissza adni nekik full használtan.
-
moordavid
aktív tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- BMW topik
- Viccrovat
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



)

állandóan ledobta a telefon, mindig újrakereste, ezért mindig újra rezgett és villogott a három led... Újraindítás, leválasztás, újrapárosítás...
Sikíts, ha lesz Play verzió is 😇


